سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۸ خرداد ۱۳۹۶ در ۱۲:۱۶ ب.ظ چاپ مطلب

پخش مناجات های شبانه سیدمهدی شجاعی در «چشم شب روشن»

cheshme-shab-shojayee

«چشم شب روشن» در ماه مبارک رمضان علاوه بر تغییر در ساعت پخش، با برخی آیتم‌های جدید از شبکه چهار سیما پخش می شود.

به گزارش سوره سینما به نقل از روابط عمومی «چشم شب روشن»، امیر قمیشی تهیه کننده این برنامه با اعلام این خبر افزود: همزمان با فرارسیدن ماه رمضان «چشم شب روشن» از ساعت ۱۲ شب روی آنتن می رود.

وی ادامه داد: علاوه بر تغییر یک ساعته زمان پخش این مجله شبانه، درس گفتارهای دکتر بهاءالدین خرمشاهی و همچنین مناجات های شبانه سیدمهدی شجاعی از دیگر پیش بینی های ویژه برنامه های رمضانی «چشم شب روشن» است که درکنار داستان ها و ترانه های متفاوت محمدصالح علاء مجری و مولف این برنامه در شبهای رمضان روانه آنتن می شود.

قمیشی یادآور شد: با توجه به اهمیت تعقل، اندیشه و تفکر به عنوان اهم آداب و عبادات ماه صیام، مباحث فلسفی دکتر عباس علی زمانی علاوه بر نوبت ثابت سه شنبه ها از این پس تا پایان این ماه مبارک شنبه شب ها نیز در برنامه دنبال می شود.

«چشم شب روشن» در ماه مبارک رمضان هرشب ساعت ۲۴ به مدت ۹۰ دقیقه به صورت زنده با اجرای محمد صالح علاء روانه آنتن شبکه چهار و تکرار آن در این ماه مبارک ساعت ۱۴ روز بعد پخش می شود.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>