سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۱ مرداد ۱۳۹۶ در ۱:۳۰ ب.ظ چاپ مطلب

آغاز ثبت نام مسابقه تلویزیونی «فاز»/ انتخاب نوجوان برگزیده ایرانی + تیزر

faaz

ثبت نام مسابقه «فاز» متفاوت ترین مسابقه تلویزیونی ایران برای نوجوانان علاقه مند آغاز شد.

به گزارش سوره سینما، «فاز» عنوان تازه ترین مسابقه تلویزیونی برای نوجوانان است که در مرداد و شهریور امسال از شبکه دوم سیما پخش خواهد شد. در این مسابقه دختران و پسران در یک رقابت فشرده برای طراحی و اجرای اقدامات و طرح های عامه المنفعه با جلب مشارکت مردم رقابت می کنند.

در این مسابقه به هر گروه شرکت کننده مبلغ ده میلیون تومان برای طراحی و اجرای یک طرح عام المنفعه داده می شود و گروه تولید برنامه به همراه یک راهنما در تمام طول اجرای این طرح همراه آنها خواهند بود. در پایان نیز به هر یک از دو گروه برنده، مبلغ صد میلیون تومان جایزه به همراه نشان «فرزند ایران زمین» اهدا می شود.

این مسابقه با تمام برنامه‌های تلویزیونی مشابه پیش از خود تفاوت دارد؛ از جمله آنها تولید و پخش همزمان یک مسابقه نوجوانانه است که با شیوه های گوناگون مشارکت مخاطبان برای حمایت از گروه ها و تعیین گروه همراه می شود.

هم اکنون ثبت نام در مسابقه «فاز» آغاز شده و نوجوانان دختر و پسر سراسر کشور می توانند برای شرکت در آن از طریق تماس با شماره تلفن ۰۲۱۷۰۷۰۱۰۱۰، شماره گیری سامانه #۱۲۳*۷۶۷* از طریق تلفن همراه یا مراجعه به سایت faazz.ir ثبت نام کنند و شانس حضور در این مسابقه را از دست ندهند.

در «فاز» تنها درسخوان بودن، داشتن نمره بالا و اطلاعات عمومی یا  بدن ورزیده و ورزشکار بودن مهم نیست. شرکت کننده فاز باید بتواند از همه قابلیت های معمول یک نوجوان برای پیش بردن کار خود در قالب یک فعالیت گروهی اجتماعی استفاده کند.

این مسابقه به همت مرکز اوج کودک و نوجوان و با مشارکت نهادهای متعدد فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی برگزار می شود تا بتواند با «انتخاب نوجوان برگزیده ایرانی» یک نمونه موفق ملی را در این قالب رقم بزند.

لینک دانلود: تیزر مسابقه تلویزیونی «فاز»


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>