سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۲۸ مرداد ۱۳۹۶ در ۱۱:۳۰ ق.ظ چاپ مطلب

اعضای کمیته‌های مختلف مراکز فیلمسازی از سوی هیات مدیره «آیفیک» منصوب شدند

aific

اعضای کمیته های عضویت، احراز و تمدید شرایط تهیه کنندگی و فعالیت مراکز فیلمسازی از سوی هیات مدیره «آیفیک» منصوب شدند.

به گزارش سوره سینما به نقل از روابط عمومی آیفیک ،پیرو اتمام دوره مسئولیت برخی از اعضا کمیته ها و نمایندگان انجمن شرکتها و موسسسات فیلمسازی ایران  در شوراهای تصمیم گیری، هیئت مدیره انجمن با تشکر و قدردانی فراوان از اعضا و نمایندگان قبلی، افراد جدید را انتخاب و منصوب کرد.

هیئت مدیره به اتفاق آرا  رضا انصاریان را به مدت دو سال و  نادر رضایی را به مدت یکسال بعنوان نمایندگان انجمن در شورای تاسیس و تمدید پروانه فعالیت مراکز فیلمسازی انتخاب و از زحمات مهناز مظاهری نماینده سابق انجمن در شورای مذکور که در چهار سال گذشته تاثیرات والایی در شورای مربوطه داشته اند تشکر و قدردانی کرد.

همچنین در احکامی جداگانه ،محمدرضا تختکشیان ، بهروز مفید و علیرضا حسینی بعنوان اعضا کمیته احراز شرایط تهیه کنندگی توسط هیئت مدیره به مدت دو سال انتخاب و معرفی شدند. و از زحمات  اکبر تحویلیان، علیرضا کریم زاده و رسول توکلی اعضای سابق این کمیته قدردانی شد.

هیئت مدیره در مصوبه ای دیگر محمدرضا شفیعی، مجید اوجی و عبدالرحیم غفوریان را بعنوان اعضا کمیته عضویت و تشخیص شرایط متقاضیان تاسیس و تمدید شرکتها و موسسات فیلمسازی به مدت دو سال انتخاب و معرفی کرد و  از تلاشها و زحمات  بهروز خوش رزم و علی شیرمحمدی  به عنوان اعضای سابق این کمیته تشکر و قدردانی ویژه شد.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>