سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۱۴ شهریور ۱۳۹۶ در ۱۲:۰۰ ب.ظ چاپ مطلب

بیژن بیرنگ به جمع مجری کارشناسان «چشم شب روشن» پیوست

bijan-birang

بیژن بیرنگ با اجرای بخش «زندگی» از هفته پیش رو به جمع مجری کارشناسان «چشم شب روشن» می پیوندد.

به گزارش سوره سینما به نقل از روابط عمومی این برنامه، امیر قمیشی تهیه کننده «چشم شب روشن» با اعلام این خبر افزود: بدون تردید خالق و نویسنده قصه های ماندگاری از زندگی انسانها در قالب مجموعه های تلویزیونی محبوب و تاثیرگذاری چون «خانه سبز» یا «همسران» همانطور که پیش از این هم در برنامه «باز هم زندگی» شبکه چهار نشان داده به راحتی می تواند بهترین روایتگر مسائل پیرامون زندگی امروز انسانها در یک تاک شوی تلویزیونی باشد.

وی ادامه داد: حال وقتی شاعرانه های کم‌نظیر و حکمی محمد صالح علا با نگاه تیز بین و متفاوت بیژن بیرنگ در یک برنامه زنده تلویزیونی توامان شود می توان انتظار داشت تا در بخش زندگی «چشم شب روشن» علاوه بر طرح مباحث تخصصی حوزه زندگی از زاویه نگاه های روانشناختی، جامعه شناختی و انسان شناسی لحظه های محترم و آرام بخشی هم در انتظار مخاطبان این برنامه تلویزیونی در ساعات پایانی شب باشد.

قمیشی با اذعان بر اینکه بدون تردید همکاری توامان با محمدصالح علا و بیژن بیرنگ به عنوان دو شخصیت صاحب اندیشه و برنامه سازان و مولفان قدر تاریخ تلویزیون ایران اگرچه در هفته حتی یک بار هم بدون تردید یکی از عزیزترین تجربه های کاری وی به حساب می آید، ابراز امیدواری کرد مخاطبان شبکه چهار هم از نشستن پای صحبت های این دو چهره مولف، صاحب نظر و پیشکسوت در یک قاب بیشترین بهره را ببرند.

وی در پایان از حضور هفته گذشته خود و بیژن بیرنگ در شورای سیاستگذاری «چشم شب روشن» با حضور دکتر پورحسین قائم مقام سیما و مدیر شبکه چهار، رحمان سیفی آزاد، حمید ابراهیمی و اسرافیل علمداری دیگر اعضاء این شورا جهت مذاکره پیرامون موضوعات بخش جدید «چشم شب روشن» خبر داد و اعلام موضوعات این بخش را به اولین حضور بیژن بیرنگ در بخش زندگی برنامه توسط خود و محمدصالح علا مجری و مولف برنامه موکول کرد.

«چشم شب روشن» به تهیه کنندگی امیر قمیشی و با اجرای محمد صالح علا، شنبه تا چهارشنبه هر شب ساعت ۲۳ از شبکه چهار سیما روی آنتن می رود.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>