سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۱۷ شهریور ۱۳۹۶ در ۱۰:۱۷ ق.ظ چاپ مطلب

کنسرت سینمایی «بیست و یک روز بعد» با اجرای مهدی یراحی روی صحنه می‌رود

21-rooz-bad-concert

کنسرت سینمایی «بیست و یک روز بعد» سه شنبه ۲۸ شهریور توسط مهدی یراحی خواننده این اثر در سالن همایش‌های ایرانیان روی صحنه می‌رود.

به گزارش سوره سینما ، مهدی یراحی روز ۲۸ شهریورماه ساعت ۲۱:۳۰ کنسرت «بیست و یک روز بعد» را در سالن همایش‌های ایرانیان واقع در ضلع ورزشگاه آزادی روی صحنه می‌برد. فروش بلیت‌های این کنسرت هم اکنون در سایت «ایران کنسرت» آغاز شده است. این برنامه به همت موسسه فرهنگی هنری «جام سبز» برگزار خواهد شد. این برای نخستین بار است که یک کنسرت سینمایی برای یک فیلم برگزار می شود.

فیلم سینمایی «بیست و یک روز بعد» که هم اکنون با بازی ساره بیات، حمیدرضا آذرنگ، امیرحسین صدیق، مهدی قربانی و حسین شریفی و با صدای مهدی یراحی روی پرده سینماهای کشور در حال اکران است، با استقبال مخاطبان روبرو شده است.

اکنون کنسرت سینمایی «بیست و یک روز بعد» برگرفته از عنوان این فیلم قرار است با اجرای ویژه این قطعه جدید و اتفاقات متفاوت کارگردانی و بصری روی صحنه برود.

لینک دانلود: تیزر کنسرت سینمایی «بیست و یک روز بعد» با اجرای مهدی یراحی


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>