سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۱۹ مهر ۱۳۹۶ در ۲:۱۸ ب.ظ چاپ مطلب

ثبت ۱۵۲۵ اثر در دبیرخانه جشنواره «حسنات»/ مهلت ثبت آثار تمدید شد

hasanat-farakhan

بنا بر اعلام دبیرخانه هفتمین جشنواره «حسنات» تاکنون یک هزار و ۵۲۵ اثر در دبیرخانه این جشنواره ثبت شده و مهلت ثبت آثار نیز تا اول آذرماه تمدید شده است.

به گزارش سوره سینما به نقل از ستاد خبری هفتمین جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات اصفهان، فراخوان هفتمین دوره از جشنواره حسنات ۱۵ مرداد ماه سال جاری اعلام شد و تا پایان مهلت مقرر مصادف با ۱۵ مهر ماه بیش از یک هزار و ۵۲۵ اثر به دبیرخانه این جشنواره ارسال شد.

از این رو بر اساس تفکیک آثار ثبت شده ۵۲۰ اثر در بخش داستانی، تعداد ۳۰۲ اثر در بخش مستند، تعداد ۱۱۲ اثر در بخش پویانمایی، تعداد ۴۱۳ اثر در بخش فیلمنامه و تعداد ۱۷۸ اثر در بخش هر شهروند یک فیلم کوتاه در دبیرخانه این جشنواره ثبت شده است.

یادآور می‌شود که شرکت کنندگان در این دوره از جشنواره به منظور کسب اطمینان از ارسال اثر خود به دبیرخانه بایستی با مراجعه به سایت جشنواره از آخرین وضعیت اثر خود آگاهی یابند.

گفتنی است به دلیل درخواست مکرر فیلمسازان و فیلمنامه نویسان علاقمند به ارسال اثر به دبیرخانه جشنواره و با نظر دبیر جشنواره، رسول صدرعاملی مهلت ارسال آثار تا اول آذرماه ۱۳۹۶ تمدید شد.

شایان ذکر است آخرین مهلت ارسال اثر در بخش مسابقه هر شهروند یک فیلم کوتاه نیز تا اول بهمن ماه ۱۳۹۶ اعلام شده است و در این بخش علاقمندان می توانند آثار خود را که با استفاده از تلفن همراه و یا دوربین خانگی و حداکثر به مدت زمان پنج دقیقه تهیه کرده و به دبیرخانه جشنواره بر اساس مقررات این بخش که در سایت اطلاع رسانی جشنواره به آدرس hasanatfilm.ir است، ارسال کنند.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>