سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

sourehcinema
تاریخ انتشار:۱ آبان ۱۳۹۶ در ۴:۰۰ ب.ظ چاپ مطلب

نادر مشایخی: دیدن فیلم «آزاد به قید شرط» برای افراد جامعه ضروری است

mashayekhi-shahabi

نادر مشایخی آهنگساز و نوازنده نامی کشور شب گذشته با حضور در پردیس کورش همراه حسین شهابی کارگردان و سایر عوامل «آزاد به قید شرط» به تماشای این فیلم نشست.

به گزارش سوره سینما، مشایخی در گپ و گفتگو با حسین شهابی کارگردان فیلم «آزاد به قید شرط» به بازی های یکدست و روان بازیگران فیلم اشاره کرد و گفت: این بهترین فیلمی بود که در عمرم دیده ام، بازی های روان و یکدست ، دیالوگهای پر محتوا و بی نظیر و ساختار ساده و صمیمی فیلم من را به شدت تحت تاثیر قرار داد.

رهبر سابق ارکستر سمفونیک تهران ضمن قدردانی از عوامل این فیلم سینمایی برای ساخت آن افزود: از مردم می خواهم تماشای این فیلم را از دست نداده و حتماً به تماشای آن بنشینند.

سازنده سمفونی «فیه ما فیه»  به ساخت آثاری از این قبیل برای آشنای مردم و جامعه با شرایط زندانیان و یا کسانی که دچار مشکلاتی از این قبیل هستند اشاره کرد و اظهار داشت: در سینمای ایران ساخت آثاری با این مضمون بسیار کم است و مردم نباید این اتفاق مهم را از دست دهند ،چرا که فرصت خوبی برای دیدن شرایط حاکم بر زندگی شخصی و خانوادگی افرادی است که خواسته یا ناخواسته وارد زندان شده و پس از آزادی با چه مشکلاتی دست به گریبان هستند.

رهبر سابق ارکستر سمفونیک تهران پس از پایان فیلم ضمن قدردانی از عوامل این فیلم سینمایی برای ساخت آن گفت: مردم و حتی مسئولین باید به تماشای این فیلم بنشینند تا بتوانند از نزدیک با شرایط خاص زندگی پس از زندان این افراد آشنا شوند.

گفتنی است، آخرین ساخته حسین شهابی با نگاهی متفاوت به شرایط آزادی مشروط زندانیان و مشکلاتی که پیش روی آنهاست ساخته شده است که از۲۶ مهر در سینماهای کشور به نمایش درآمد.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>