سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۲ آبان ۱۳۹۶ در ۳:۳۰ ب.ظ چاپ مطلب

تقدیر مدیرعامل بنیاد سینمایی فارابی از اکران فیلم «قهرمانان کوچک»/ بازگشت فیلم‌های کودک به سبد اکران

ghahremanan koochak

علیرضا تابش معتقد است: تمهید و ایجاد بستر مناسب برای اکران فیلم‌های کودک و نوجوان در فصل تابستان و پاییز و بازگشت فیلم‌های کودک به سبد اکران، اتفاقی قابل تقدیر و مسرت بخش است.

به گزارش سوره سینما، علیرضا تابش مدیرعامل بنیاد سینمایی فارابی نوشت: «با آغاز سال تحصیلی و همزمانی اکران فیلم تحسین برانگیز «قهرمانان کوچک»، آخرین ساخته‌ی کارگردان محجوب، قانع و متین سینمای کشورمان، آقای حسین قناعت، امیدواریم تا بیش از پیش،  شاهد استقبال خانواده‌ها، از این اثر ارزنده، مفرح و امیدبخش باشیم.

بنیاد سینمایی فارابی مفتخر است تا در رویکردها و مأموریت‌های جدیدش، نسل جدیدی از آثار سینمایی را به مخاطبان سینمای ایران ارائه و حمایت نماید که قطعاً تولید فیلم‌هایی با مضامین مورد علاقه کودکان و نوجوانان را در اولویت خود لحاظ کرده است.

کارگردان «قهرمانان کوچک»، ضمن اشراف به ذائقه مخاطب، در نهایت هنرمندی و باریک اندیشی، توانسته، مرز میان دنیای فانتزی و واقعیت را ترسیم کند. بازی‌های تأثیرگذار و درخشان کودکان دختر و پسر این فیلم، تحسین و شگفتی مخاطبان هم نسل خود را برمی‌انگیزد. ضمن ابراز صمیمانه‌ترین درودها به تک تک عوامل تولید و تهیه این اثر، امیدوار خواهیم بود تا شاهد نمایش آثار بیشتری از این دست باشیم.

تمهید و ایجاد بستر مناسب برای اکران فیلم‌های کودک و نوجوان در فصل تابستان و پاییز و بازگشت فیلم‌های کودک به سبد اکران، اتفاقی قابل تقدیر و مسرت بخش است.»


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>