سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۲۲ آبان ۱۳۹۶ در ۱۱:۰۰ ق.ظ چاپ مطلب

سعید ابوطالب با «دستم را بگیر» مسئله اهداء عضو را به شبکه افق می‌برد

aboutaleb

مجموعه رئالیتی شو «دستم را بگیر» که هفت داستان متفاوت را همزمان در یک رقابت خیرانه پیگیری می کند، بخش اهداء عضو را به پایان رساند.

به گزارش سوره سینما به نقل از روابط عمومی برنامه ، مجموعه تلویزیونی «دستم را بگیر» به کارگردانی و تهیه کنندگی سعید ابوطالب، یک مستند – مسابقه متفاوت است که هفت گروه داوطلب داستانهای واقعی آنرا به پیش می برند .

بخشی از داستان که دریافت قلب توسط دو کودک خردسال یعنی طاها و النا  را روایت می کند به پایان رسیده است و حال دو کودک خردسال این روزها رو به بهبود است و به زندگی عادی خود ادامه می‌دهند.

هدف از مستند – مسابقۀ «دستم را بگیر» به تصویر کشیدن فعالیت افراد معمولی جامعه است که با انگیزه های شخصی سعی در شناخت موضوعاتی مثل بچه‌های کار ، کولبران ، بازماندگان از تحصیل در مناطق دور دست  ، بیماران خاص و  دیگر نیازمندان و آسیب دیدگان  اجتماعی دارند و قصد یاری رساندن به آنها بدون کمک نهادها و امکانات دولتی را دارند.

تصویر برداری از رقابت ۷ گروه حاضر در این  پروژه بزرگ همزمان در استان‌های مختلف و نقاط مرزی همچون کردستان ، جنوب کرمان ،  جزیره میتو در خرمشهر ، حاشیه‌های تهران و  شهر مشهد و …. انجام شده است و هم اکنون آخرین مراحل تدوین را پیش می برد .

در این مسابقه بینندگان تلویزیونی، گروهی که روش و اقدامش را در کمک به دیگران می‌پسندند را بعنوان گروه برتر انتخاب می‌کنند و به آنها با توجه به روششان در کمک رسانی و ارتباطشان با موضوع و کمک به همنوعان رای می‌دهند.

شعار این مجموعه تلویزیونی «یک نفر را به زندگی برگردانیم» است.

عوامل اصلی این برنامه عبارتند از: تهیه کننده و کارگردان : سعید ابوطالب ، مدیر تولید :احمد مرادی، تدوینگران: رضا بهارانگیز وعلیرضا رضایی ، یاسر سنایی،  محمد مهدی بهرامی نژاد ،سید محمد  حسینی  پاریزی ، حسین بیات   ،اعضای گروه طراحی:سید محس حسینی ، محمود کریمی ، دکتر سهیل عظیمی،یاسر سنایی،مهدی طاهری موسی آبادی  ، سید جعفر صابری ، مجید رکنی و ابوالفضل حاجیان ، روابط عمومی: سپیده حیدر آبادی.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>