سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۲۷ آبان ۱۳۹۶ در ۱۰:۳۰ ق.ظ چاپ مطلب

مهلت ارسال آثار به یازدهمین جشنواره بین‎المللی فیلم‎های ورزشی تمدید شد

jashnvare-varzeshi

مهلت ارسال آثار به یازدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم‎های ورزشی ایران به علت استقبال برای ارسال آثار به این رویداد تا یکشنبه ۵ آذر ۱۳۹۶ تمدید شد.

به گزارش سوره سینما به نقل از ستاد خبری یازدهمین جشنواره بین المللی فیلم های ورزشی ایران، تا روز ۲۶ آبان، روز پایانی مهلت ثبت نام در جشنواره بیش از ۵۰۰ فیلم داخلی و خارجی در بخش‎های مختلف به دبیرخانه این رویداد ارسال شده است.

جشنواره بین المللی فیلم های ورزشی ایران، نماینده انحصاری فدراسیون جهانی فیلم های ورزشی (FICTS) است که به عنوان مرحله مقدماتی جشنواره فیلم های ورزشی به شمار می آید و وظیفه انتخاب تولیدات و آثار فیلمسازی ورزشی در ایران و کشورهای غرب آسیا و آسیای میانه را برعهده دارد و یکی از مقرهای ۱۶ گانه جهان محسوب می شود.

علاقه مندان جهت شرکت در این رویداد می توانند تا ۵ آذر با مراجعه به سایت جشنواره به نشانی  www.sport-film.comنسبت به ثبت نام و ارسال آثار خود اقدام کنند.

یازدهمین دوره جشنواره بین المللی فیلم های ورزشی ایران با همکاری وزارت ورزش و جوانان، کمیته ملی المپیک و پارلمپیک، وزارت فرهنگ ارشاد اسلامی، سازمان صداوسیما و شبکه ورزش، شهرداری تهران و دیگر نهادهای مرتبط با فدراسیون ورزشی کارگران دی ماه ۱۳۹۶ به دبیری سید مجتبی علوی در تهران برگزار می شود.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>