سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۳ آذر ۱۳۹۶ در ۴:۴۱ ب.ظ چاپ مطلب

پردیس سینمایی چارسو میزبان جشنواره «سینماحقیقت» شد

haghighat-charsu

برای دومین سال متوالی، پردیس سینمایی چارسو میزبان جشنواره بین‌المللی فیلم مستند ایران «سینماحقیقت» شد.

به گزارش سوره سینما به نقل از روابط عمومی جشنواره بین‌المللی «سینماحقیقت»، نظر به تجربه‌ی سال گذشته و رضایت نسبی فیلمسازان و مخاطبان حاضر در جشنواره، یازدهمین دوره‌ی این رویداد بزرگ سینمای مستند ایران هم در ۵ سالن متمرکز پردیس سینمایی چارسو برگزار خواهد شد؛ هرچند که گنجایش کم سالن‌های این مجموعه، چالش اصلی سینماحقیقت در میزبانی همه‌ی عوامل و دوستداران سینمای مستند ایران است.

برپایه‌ی این گزارش، کارگاه‌های آموزشی جشنواره سینماحقیقت در سالن شماره ۲ چارسو و بازار فیلم مستند نیز در انتهای طبقه ششم این مجموعه برپا خواهد شد. اتاق VIP و غرفه‌‌ی بخش‌های مختلف جشنواره اعم از دبیرخانه، روابط عمومی، وب‌سایت، ستاد خبری، نشریه روزانه، پژوهش، بازرگانی، بین‌الملل و اداری- مالی هم در طبقه ششم پردیس چارسو مستقر خواهند شد تا به شکل متمرکز پاسخگوی مراجعان محترم باشند.

کیفیت مطلوب سیستم نمایش سالن‌های پردیس سینمایی چارسو که همه‌ی آثار منتخب جشنواره را با فرمت DCP پخش می‌کند؛ به انضمام اهمیت تمرکز ستاد جشنواره در یک مکان و فراهم آوردن شرایط بهتر برای همراهی میهمانان، مستندسازان و اصحاب رسانه‌ی حاضر در یازدهمین جشنواره بین‌المللی سینماحقیقت، از دلایل ادامه‌ی برگزاری این رویداد در پردیس سینمایی چارسو است.

امسال جلسات نقد و بررسی فیلم‌های منتخب جشنواره هم در پلاتوی طراحی‌شده‌ی فضای باز طبقه ششم چارسو برگزار خواهد شد.

مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی سازمان امور سینمایی، یازدهمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم مستند ایران «سینماحقیقت» را طی روزهای ۱۹ تا ۲۶ آذرماه ۱۳۹۶، با شعار «حقیقت بهترین راهنماست» که از فرمایشات حضرت علی(ع) است، در شهر تهران برگزار خواهد کرد.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>