سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۲۷ اسفند ۱۳۹۶ در ۳:۳۰ ب.ظ چاپ مطلب

«سینما پاتوق» حوزه هنری میزبان ۳ فیلم سینمایی شد/ امکان فضای گسترده‌تر در سال آینده

Cinema-Patogh

برنامه فرهنگی «سینماپاتوق» که اواسط زمستان ۹۶ رسما آغاز به کار کرد تا کنون میزبانی ۳ فیلم سینمایی به همراه عوامل و اهالی رسانه را عهده دار شد و در سال آینده نیز قصد دارد فضای گسترده‌تری را در اختیار سینماگران قرار دهد.

به گزارش سوره سینما، کارگردانان فیلم های سینمایی «دایان»، «فیلشاه» و «نفس های آرام» در برنامه فرهنگی «سینما پاتوق» توانستند تازه ترین اثر خود را با حضور اهای رسانه رونمایی کنند و از نقد و نظرات شان بهره مند شوند. برنامه فرهنگی «سینماپاتوق» که اواسط زمستان ۹۶ رسما آغاز به کار کرد در سال آینده نیز قصد دارد فضای گسترده تری را در اختیار سینماگران قرار دهد.

«سینما پاتوق» به منظور توسعه تعامل سینماگران، حمایت از فیلمسازان جوان و گسترش مراودات بین اهالی رسانه و هنرمندان و بسترسازی برای معرفی بهتر محصولات سینمای ایران زیر نظر روابط‌ عمومی و امور محافل سازمان سینمایی حوزه هنری ایجاد شده است.

به همین منظور این برنامه فرهنگی با هدف همکاری مطلوب با سینماگران پیشکسوت، همکاری با جوانانی که از ایده های نو در سینما استفاده می کنند و همچنین برقراری ارتباط صمیمانه ‌تر بین اهالی رسانه با هنرمندان؛ سالن اکران «شهید آوینی» واقع در سازمان سینمایی حوزه هنری را در خدمت اهالی سینما قرار می دهد.

هنرمندانی که تمایل دارند تولیدات جدید شان را برای تعدادی از خبرنگاران، منتقدان و سینماگران نمایش دهند می توانند از امکان دارا بودن آخرین تجهیزات صدا و تصویر، بهره مند شوند. علاوه بر سالن شهید آوینی سالن بزرگتری نیز برای این منظور در نظر گرفته شده است.

برای هماهنگی می توانید با شماره تلگرام و تلفن ۰۹۳۵۸۲۹۲۹۱۳ محیا رضایی تماس بگیرید.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>