سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ در ۱۰:۳۰ ق.ظ چاپ مطلب

آغاز تصویربرداری سریال اینترنتی «استوری»/ پخش در آینده نزدیک

story-1

تصویربرداری سریال اینترنتی «استوری» به نویسندگی و کارگردانی وحید پیماندار در لوکیشنی در اطراف تهران آغاز شد.

به گزارش سوره سینما، فصل نخست سریال اینترنتی «استوری» که به تهیه کنندگی محمدرضا قربانی در حال ساخت است در ۱۰ قسمت تهیه شده و در آینده نزدیک در فضای مجازی پخش می‌شود.

در خلاصه داستان این سریال آمده است: سیامک پسر جوانی است که از یاس و ناامیدی و فقر به باغی خارج از شهر پناه آورده و قصد پرورش کاکتوس دارد که با دختری به نام آرامش آشنا می‌شود و این آشنایی او را به مسیر دیگری می‌کشاند…

رعنا مستعلمی

نویسندگی و کارگردانی این سریال اینترنتی که به موضوع فقر با نگاهی متفاوت پرداخته ، توسط وحید پیماندار انجام می‌شود که در سوابق خود تاکنون نویسندگی تعدادی فیلمنامه و کارگردانی چند فیلم را بر عهده داشته است.

بازیگران سریال «استوری» عبارتند از: پیروز میرزایی، رعنا مستعلمی، محمدرضا قربانی، سحرناز عباس زاده، فرهاد رشیدی، زیبا مصطفایی، هانیه داوودی و ثمین دانشور.

story-3

در این سریال شاهرخ لامع به عنوان مدیر تصویر برداری و آرمان افضلی به عنوان طراح گریم حضور دارند و صدا برداری در این سریال توسط علیرضا عباس قلی انجام می شود و همچنین بازیگردانی این سریال نیز بر عهده پیروز میرزایی است.

از دیگر عوامل این سریال می توان از مدیر تدارکات و دستیار تولید امیر محمد کلهر، دستیار تدارکات محمد ظهوری، دستیار تصویر برداری مرتضی کزازی، دستیار اول و برنامه ریز مهراد نوروزی تهرانی، دستیار دوم کارگردان محسن اقبال و منشی صحنه ملیحه ولایتی نام برد.

پیروز میرزایی

 


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>