سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ در ۱۰:۰۰ ق.ظ چاپ مطلب

«دیدی و بودی» اولین مجموعه انیمیشن سامانه‌های VOD / پخش در ماه رمضان

DDBD_Series

مجموعه انیمیشن «دیدی و بودی» در ماه مبارک رمضان در سامانه‌های VOD مطرح ایرانی به طور همزمان پخش خواهد شد.

به گزارش سوره سینما، انتشار این انیمیشن سه بعدی، در پنج قسمت هشت دقیقه‌ای برای اولین بار در سامانه های VOD به طور همزمان خواهد بود. پخش این اثر در ایران بر عهده پلتفرم «ودیو» و در خارج از ایران بر عهده VIDEOPTH  است.

این مجموعه انیمیشنی به اتفاقات روزمره دو شخصیت به نام های دیدی و بودی می پردازد.

دیدی در پی ناکامی های مستمر و ورشکستگی، کارگاه متروکه ای را خریداری کرده تا در آنجا کسب و کار جدیدی به راه اندازد و زندگی تازه ای را آغاز کند، اما در بدو ورود به کارگاه متوجه می شود ربات صاحب قبلی کارگاه که بودی نام دارد در آنجا مانده و در تمام این سال ها به تنهایی به زندگی خود ادامه داده است و البته به هیچ عنوان قصد ترک آنجا را ندارد. دیدی نیز چاره ای ندارد جز آنکه زندگی در کنار ربات را انتخاب کند.

عوامل این انیمیشن عبارت هستند از : تهیه کنندگان : احسان توسلی زاده ، حبیب ابوقداره، تیم کارگردانی :سجاد حضرت قلیزاده ،مونا عبداله شاهی،احسان توسلی زاده، نویسنده: مونا عبداله شاهی، آهنگساز :آرمین بهاری، مدیر پروژه : مهدی یزدانی، مدیر فنی : محسن طبسی، سرپرست انیمیت :حامد بهروزی، سرپرست رندر :امیر غلامزاده، سرپرست مدلسازی :آرش انتظامی.

DDBD_Series_Poster

 


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>