سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۱۹ شهریور ۱۳۹۷ در ۳:۰۰ ب.ظ چاپ مطلب
سیره علما در آینه تصویر/ ویدئو

ای که دستت می‌رسد! کاری بکن

Mohabat-Be-Heivanat

مستند نمایشی «محبت به حیوانات» از زبان دختر علامه محمدحسین طباطبایی نقل می‌شود درباره این که پدر چگونه نسبت به شرایط زندگی حیوانات توجه نشان می‌داد.

به گزارش خبرنگار سوره سینما، این قسمت از مستند نمایشی «سیره علما» با عنوان «محبت به حیوانات» محصول مرکز مستند سوره، حکایتی جالب درباره یکی از ویژگی های اخلاقی علامه محمدحسین طباطبایی است که از زبان دخترش نقل می شود. بر اساس گفته های ایشان؛ پدر علاقه بسیاری به حیوانات داشته و یکی از دغدغه هایش شرایط محیطی آنها بوده است. به همین خاطر یک روز حادثه ای پیش می آید که …

سید محمدحسین طباطبایی معروف به علامه طباطبایی متولد۱۲۸۱ خورشیدی در تبریز، درگذشته ۲۴ آبان ۱۳۶۰ در قم است. وی نویسندگی آثاری چون تفسیر المیزان، فقیه، فیلسوف، عارف، حکیم و مفسر قرآن شیعه ایرانی را در کارنامه خود دارد.

مخاطبان سیره علما در آینه تصویر از این پس می توانند هر دوشنبه مستندهای نمایشی آموزنده از سیره و رفتار بزرگان که توسط مرکز مستند سوره تولید می شود را در سایت سوره سینما مشاهده کنند.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>