سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۱۴ آبان ۱۳۹۷ در ۳:۰۰ ب.ظ چاپ مطلب

کورش سلیمانی مهمان برنامه «کتاب‌باز» می‌شود

ketab-baz

سروش صحت در برنامه «کتاب‌باز»، میزبان کورش سلیمانی بازیگر است.

به گزارش سوره سینما؛ امشب (دوشنبه ۱۴ آبان ماه)، سروش صحت در برنامه «کتاب‌باز»، میزبان کورش سلیمانی بازیگر است. صحت و سلیمانی در مورد تفاوت‌های بین نمایشنامه و رمان و اینکه چگونه می‌توان از خواندن نمایشنامه لذت برد گپ می‌زنند. این بازیگر پیشنهاداتی را نیز برای کسانی که قصد دارند نمایشنامه‌خواندن را آغاز کنند خواهد داشت.

در ادامه برنامه کورش سلیمانی از کتابی که به واسطه آن کتاب‌خوان شده است نام می‌برد که مخاطبان با شنیدن نام این کتاب شگفت‌زده خواهند شد.

بخش دوم (بخش ثابت دوشنبه‌ها) با حضور مسعود فراستی است که با معرفی کتاب، درباره اهمیت نویسندگان شاخص ادبیات ایران و جهان و فرم‌های ادبی که به درستی در خدمت محتوا قرار می‌گیرند، صحبت می‌کند.

«کتاب‌باز» به تهیه‌کنندگی و کارگردانی محمدرضا رضاییان و اجرای سروش صحت، شنبه تا چهارشنبه ساعت ۲۰ از شبکه نسیم پخش می‌شود و تکرار آن ساعت ۱ بامداد، ۸ صبح و ۱۳ بعدازظهر روی آنتن شبکه نسیم خواهد رفت.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>