سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۲۱ آبان ۱۳۹۷ در ۲:۰۰ ب.ظ چاپ مطلب

فراخوان ثبت‌نام در کارگاه‌های آموزشی، گفتمانی و مستند جشنواره فیلم مقاومت

Kargah-Moqavemat

پانزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت برای شرکت در کارگاه‌های «انتقال تجربه»، «گفتمان فرهنگی انقلاب»، «اسلام هراسی و ایران ستیزی» و «فیلم‌های مستند» فراخوان داد.

به گزارش سوره سینما به نقل از روابط عمومی جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت؛ ستاد برگزاری این رویداد سینمایی از کلیه علاقمندان بویژه هنرجویان و دانشجویان رشته‌های هنری و سینمایی دعوت کرد جهت استفاده از برنامه‌های کارگاه‌های «انتقال تجربه»، «گفتمان فرهنگی انقلاب» و بخش «اسلام هراسی و ایران ستیزی در سینمای غرب»، همچنین، بخش فیلم‌های مستند ملی و بین‌الملل از طریق سایت جشنواره به نشانی (moqavematfilmfest.ir) برای این برنامه‌ها ثبت نام نمایند.

برپایه این خبر؛ علاقمندان می توانند تا پایان هفته جاری (جمعه ۲۵ آبان ماه) نسبت به ثبت نام برای این کارگاه ها و برنامه ها اقدام نمایند.

گفتنی است پانزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت به همت بنیاد فرهنگی روایت فتح و انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس با همکاری مراکز و نهادهای مختلف از ۵ تا ۹ آذر ماه سالجاری به دبیر محمد خزاعی در تهران برگزار می‌شود.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>