سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۲۳ آذر ۱۳۹۷ در ۱۱:۲۵ ق.ظ چاپ مطلب

محسن روزبهانی: «سرو زیر آب» خاطرات یک نسل را زنده می‌کند

roozbehani

طراح جلوه‌های ویژه میدانی «سرو زیر آب» تاکید کرد زنده‌کردن خاطرات نسلی که با ایثار از سرزمینش دفاع کرده، امتیاز این ساخته محمدعلی باشه‌آهنگر است.

به گزارش سوره سینما، محسن روزبهانی گفت: من قبلا در «ملکه» با آقای باشه آهنگر همکاری کرده بودم، او کارگردانی حرفه‌ای و سختکوش و مردی نجیب است که معاشرت و همکاری حرفه‌ای در کنارش برایم دوست‌داشتنی است. زمانی که فیلمنامه «سرو زیر آب» را مطالعه کردم مضمون و فضای آن را دوست داشتم.

او ادامه داد: شاید در نگاه اول و در مقایسه با کارهای متعددی که در سینمای ایران انجام داده‌ام، «سرو زیر آب» ویژگی منحصر به فردی نداشته باشد، اما اهمیت این فیلم برای من مضمون میهن‌پرستانه آن بود. «سرو زیر آب» خاطرات نسلی را زنده می‌کند که با ایثار و عشق به سرزمینشان جنگیدند و به دنبال منافع شخصی نبودند.

روزبهانی گفت: «سرو زیر آب» را  از صمیم قلب دوست دارم، حس خوبی به آن دارم و زمانی که حاصل کار گروه را روی پرده دیدم، به نظرم رسید نتیجه تلاش این تیم، نتیجه مثبتی داشته است. «سرو زیر آب» احساس تماشاگر را درگیر می‌کند.

فیلم سینمایی «سرو زیر آب» به کارگردانی محمدعلی باشه آهنگر با بازی بابک حمیدیان، مینا ساداتی، هومن برق‌نورد، رضا بهبودی، مسعود رایگان و … روی پرده است. موسسه بهمن سبز این فیلم را پخش می‌کند.

منبع: بهمن سبز


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>