سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۱۸ دی ۱۳۹۷ در ۱۲:۰۰ ب.ظ چاپ مطلب

۳۰ دی‌ماه؛ آخرین مهلت ثبت‌نام در جشنواره فیلم وارش

varesh-festival

مدیر دبیرخانه نهمین جشنواره بین‌المللی فیلم وارش اعلام کرد که فرصت دریافت آثار ۳۰ دی‌ماه است و تمدید نخواهد شد.

به گزارش سوره سینما به نقل از روابط عمومی نهمین جشنواره بین المللی فیلم وارش، مرتضی کاظمی نیا مدیر دبیرخانه جشنواره وارش درباره نسخه‌ اولیه ای که صاحبان آثار باید به دبیرخانه بفرستند، گفت: فیلمسازان متقاضی حضور در این رویداد سینمایی باید تا ۳۰ دی ماه ۱۳۹۷ در سایت جشنواره به نشانی www.vareshfestival.com  ثبت نام کرده و پس از آن تا ۱۰ بهمن ماه ۱۳۹۷، نسخه اثر خود  را به دبیرخانه این جشنواره ارسال کنند.

کاظمی‌نیا اظهار داشت: از زمان انتشار فراخوان جشنواره تا کنون بیش از ۵۵۰ عنوان  فیلم در بخش ملی و باموضوع جشنواره به دبیرخانه این جشنواره رسیده و استقبال فیلمسازان از این رویداد همچنان ادامه دارد.

مدیر دبیرخانه جشنواره وارش ادامه داد: بر اساس آخرین آمار  بیشتر آثار متعلق به استان‌های تهران، مازندران، کردستان،گیلان، فارس، خوزستان و آذربایجان شرقی بوده است.

وی افزود: مهلت ارسال اثر به دبیرخانه جشنواره بین المللی فیلم وارش تمدید نخواهد شد و پس از پایان زمان بندی اعلام شده، بازبینی این آثار توسط شورای انتخاب  آغاز می شود.

نهمین جشنواره بین المللی فیلم وارش اردیبهشت ۱۳۹۸ در استان مازندران برگزار می شود.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>