سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۲۴ دی ۱۳۹۷ در ۴:۰۰ ب.ظ چاپ مطلب

آثار راه‌یافته به بخش مسابقه جشنواره کودکآنلاین هفته پایانی بهمن‌ماه اعلام می‌شود

kudakonline

اسامی آثار و ایده های راه یافته به بخش مسابقه جشنواره فیلم کوتاه و وب سری کودکآنلاین، هفته پایانی بهمن ماه اعلام و در ادامه، جشن انتخاب این جشنواره برگزار خواهد شد.

به گزارش سوره سینما به نقل از ستاد خبری جشنواره کودکآنلاین،  با پایان مهلت شرکت در جشنواره کودکآنلاین در نیمه دی ماه، هیأت انتخاب دو بخش فیلم کوتاه و وب سری جشنواره بلافاصله کار بررسی آثار رسیده را آغاز کردند.

بنا بر این گزارش، بر اساس اعلام دبیرخانه جشنواره، فهرست آثار منتخب و راه یافته به بخش مسابقه جشنواره کودکآنلاین در دو بخش فیلم کوتاه و وب سری، هفته پایانی بهمن ماه اعلام خواهد شد.

بر این اساس، فیلم ها و ایده های منتخب توسط یک هیأت داوری مورد ارزیابی قرار خواهد گرفت و در مراسم جشن انتخاب، منتخبین نهایی داوران، معرفی خواهد شد.

همچنین علاوه بر جایزه، سیدمانی (سرمایه آغازین) جهت حمایت از تولید به ایده های منتخب ارائه خواهد شد.

بر اساس گاهشمار جشنواره، اردیبهشت سال آینده، این رقابت در مرحله پایانی جشنواره، بین تولیدات ساخته شده بر اساس ایده ها، رخ خواهد داد.

گفتنی است ۱۱۲۰ ایده و فیلم به دبیرخانه نخستین دوره جشنواره کودکآنلاین رسیده است که این تعداد، ۶۳۸ ایده و ۴۸۲ فیلم کوتاه را شامل می شود.

نخستین جشنواره فیلم کوتاه و وب سری کودکآنلاین به دبیری سیدجمال هادیان در چهار فاز فراخوان ایده، انتخاب ایده‌های برتر، مشارکت در تولید ایده‌ها و انتخاب تولیدات برتر برگزار می‌شود و مراسم پایانی جشنواره، اردیبهشت سال ۹۸ برگزار خواهد شد.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>