سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۱۴ بهمن ۱۳۹۷ در ۴:۳۰ ب.ظ چاپ مطلب
همگام با سی‌و‌هفتمین جشنواره فیلم فجر ؛

جشنواره فجر مثل تاس انداختن است، امیدوارم جفت شش بیاورم

kristof-rezaee

کریستف رضاعی درباره جشنواره فیلم فجر گفت: رویکردهای جشنواره هر سال تغییر می‌کند و تصوری از سیمرغ گرفتن در فجر ندارم چون مثل تاس انداختن است، اما امیدوارم که جفت شش بیاورم.

به گزارش خبرنگار سوره سینما، کریستف رضاعی آهنگسازی که امسال موسیقی پنج فیلم حاضر در جشنواره سی و هفتم را به عهده داشته است، گفت: در این دوره با چهار فیلم و یک انیمیشن سینمایی حضور دارم که از انجام تک تک شان بسیار لذت بردم. «سال دوم دانشکده من»، «روزهای نارنجی»، «ناگهان درخت» و «سونامی» در کنار یک انیمیشن بسیار جذاب به نام «آخرین داستان» کارهایی بود که خیلی لذت بردم.

وی گفت: موسیقی ساختن برای سبک های مختلف سینما را دوست دارم و از هر شکل کار لذت می برم به خصوص وقتی که می بینم کارگردان ها برای کاری که انجام می دهند دغدغه دارند. همین انگیزه من را بیشتر می کند تا دقیقا آنچه مد نظر فیلمساز است اتفاق بیفتد. به خصوص امسال که انیمیشن «آخرین داستان» نشان داد جوانان با استعدادی در ایران داریم که آینده روشنی برای سینما و انیمیشن ما خلق خواهند کرد.

رضاعی در پاسخ به اینکه حضور با ۵ فیلم در جشنواره فجر چقدر شانس سیمرغ را بالاتر می‌برد، گفت:هیچ تصوری از سیمرغ ندارم چون اولا کارهای دوستانم را ندیدم و دوم اینکه رویکردها و سیستم انتخاب های فجر هر سال تغییر می کند و به نظرم مثل تاس انداختن است اما امیدوارم که امسال من جفت شش بیاورم.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>