سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۱۸ اسفند ۱۳۹۷ در ۴:۰۰ ب.ظ چاپ مطلب

قطب‌الدین صادقی: ویژگی «دایان»، شخصیت پردازی و فضاسازی درست آن است

sadeghi-dayan

قطب‌الدین صادقی نویسنده و کارگردان تئاتر گفت: از جمله ویژگی‌های مثبتی که در فیلم سینمایی «دایان» وجود دارد، شخصیت‌پردازی و فضاسازی درست است.

به گزارش سوره سینما، فیلم سینمایی «دایان» ساخته بهروز نورانی پور از فیلم‌های جدی یک سینماگر جوان است که این روزها در گروه سینمایی «آزادی» در سینماهای تهران و شهرستان ها روی پرده رفته است. این اثر متفاوت سینمایی با واکنش‌های متعددی روبرو شده است. قطب‌الدین صادقی نویسنده و کارگردان تئاتر در باره فیلم سینمایی «دایان» با اشاره به ویژگی‌های این فیلمساز گفت: بهروز بسیار سخت کوش و در کارش جدی است.

وی ادامه داد نورانی پور پیش از این توانایی خود را در مستندسازی ثابت کرده است. از جمله ویژگی های مثبتی که او در فیلمسازی دارد، شخصیت پردازی و فضاسازی درست است و من برای او آرزوی موفقیت دارم.

فیلم سینمایی«دایان» فردای جنگ در خاورمیانه را روایت می کند، در واقع این فیلم درباره افرادی است که جنگ و سونامی داعش را تجربه کرده اند.

 


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>