سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۲۲ اسفند ۱۳۹۷ در ۳:۳۹ ب.ظ چاپ مطلب

پیام تبریک آیفیک به برگزیدگان پنجمین جشنواره تلویزیونی جام جم

parvin hoseini aliaskari

رییس هیات مدیره انجمن صنفی شرکت ها و موسسات فیلم سازی ایران در پیامی به برگزیدگان بخش نمایش در پنجمین جشنواره تلویزیونی جام جم‎ تبریک گفت.

به گزارش سوره سینما به نقل از روابط عمومی آیفیک ، سید امیر پروین حسینی رییس هیات مدیره این انجمن  به برگزیدگان بخش آثار نمایشی در پنجمین جشنواره تلویزیونی جام جم تبریک گفت.

در متن این پیام آمده است:

«به نام خدا

درخشش ستودنی تهیه کنندگان سریال های تلویزیونی نشان دهنده رشد و بالندگی بیش از پیش هنر به عنوان یکی از مهم ترین ارکان تلویزیون رخ نمود و بی شک همین ویژگی قضاوت را بسیار دشوار ساخت.

آیفیک ضمن ارج گذاردن به کلیه هنرمندان حاضر در جشنواره، از تلاش تمامی تهیه کنندگان که آثارشان به این دوره از جشنواره راه یافت و هچنین هنرمندانی که در بخش های گوناگون نامزد دریافت جایزه شده اند تجلیل کرد و صمیمانه ترین مراتب تبریک خود را به تهیه کننده اثر برگزیده، ایرج محمدی( تهیه کننده مجموعه دلدادگان) تقدیم نمود.

آیفیک سربلندی و سرافرازی هر چه بیشتر فرهنگ و هنر کشور را آرزو می کند.»


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>