سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۲۵ اسفند ۱۳۹۷ در ۱۱:۰۰ ق.ظ چاپ مطلب

باشگاه هواداران نهمین جشنواره فیلم وارش راه اندازی شد

hamian-varesh

به منظور ارائه تسهیلات آموزشی و تخصصی به علاقه مندان سینما، باشگاه هواداران نهمین جشنواره بین المللی فیلم وارش راه اندازی شد.

به گزارش سوره سینما به نقل از روابط عمومی نهمین جشنواره بین المللی فیلم وارش، علاقه مندان به شرکت در باشگاه هواداران نهمین جشنواره بین المللی فیلم وارش می توانند از طریق ربات این جشنواره که از طریق لینک@VareshClubBot  قابل دسترسی است، به جمع هواداران جشنواره بپیوندند.

عضویت و شرکت در این بخش در حوزه جغرافیایی استان مازندران امکان پذیر است. همچنین اعضای باشگاه هواداران بعد از صدور کارت خود می توانند در طول روزهای برگزاری، از تسهیلات نهمین جشنواره بین المللی فیلم وارش از جمله شرکت در کارگاه ها و نشست های تخصصی استفاده کنند.

نهمین جشنواره بین المللی فیلم وارش با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، استانداری مازندران و سازمان سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اردیبهشت ۹۸ در استان مازندران برگزار می شود.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>