سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۲۲ خرداد ۱۳۹۸ در ۱۲:۳۰ ب.ظ چاپ مطلب

انتشارات «هورخش» تاسیس شد/ چاپ کمیک‌ها و کتاب‌های تخصصی

Hoorakhsh

استودیو هورخش در ادامه فعالیت‌هایش در حوزه نشر موفق به کسب مجوز انتشارات «هورخش» شد.

به گزارش سوره سینما، استودیو هورخش در ادامه فعالیت‌هایش در حوزه نشر موفق به کسب مجوز انتشارات «هورخش» شد و از این پس کمیک‌ها و کتاب‌های تخصصی مرتبط با موضوع انیمیشن این استودیو از طریق انتشارات هورخش به چاپ خواهد رسید.

استودیو هورخش از سال ۱۳۹۵ با انتشار نخستین جلد کمیک «آخرین داستان» با عنوان «جمشید طلوع یک» نوشته اشکان رهگذر فعالیتش را در حوزه نشر آغاز کرد.

مجموعه کمیک چهار جلدی «آخرین داستان» با عناوین «جمشید طلوع» و «جمشید غروب»، تجمیع جلد اول و دوم «جمشید طلوع»، جلد نخست کمیک «ارشیا» و کتاب آموزشی «عروسک‌های متحرک» به نویسندگی هرمز حقیقی از جمله کتاب‌هایی هستند که استودیو هورخش تاکنون وارد بازار نشر کرده است.

این استودیو با اخذ مجوز انتشارات فعالیت بیشتری در حوزه چاپ و نشر کمیک و کتاب‌های تخصصی انیمیشن خواهد داشت.

استودیو انیمیشن هورخش در سال ۱۳۸۴ با مدیریت اشکان رهگذر تاسیس شد. انیمیشن سینمایی «آخرین داستان»، نخستین انیمیشن سینمایی بلند این استودیو است که تاکنون موفق به کسب ۹ جایزه ملی و بین‌المللی شده است.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>