سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۸ مرداد ۱۳۹۸ در ۲:۰۰ ب.ظ چاپ مطلب

اعلام انیمیشن‌های کوتاه بخش ملی و بین‌الملل جشنواره فیلم‌هاى کودکان و نوجوانان

koodak-kootah-animation

اسامی انیمیشن‌های کوتاه راه‌یافته به بخش ملی و بین‌الملل سی‌و‌دومین جشنواره فیلم‌هاى کودکان و نوجوانان اعلام شد.

به گزارش سوره سینما، اسامی انیمیشن‌های کوتاه راه یافته به بخش ملی و بین‌الملل سی و دومین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودک و نوجوان اعلام شد.

هیات انتخاب سی و دومین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان، متشکل از جمال امید، محمد حمیدی‌مقدم، رائد فریدزاده، فرزاد اژدری و حامد سلیمان‌زاده ۱۲ انیمیشن در بخش ملی و ۱۱ انیمیشن در بخش بین‌الملل را انتخاب کردند که اسامی آنها به شرح زیر اعلام می شوند:

انیمیشن‌های بخش ملی

«این سو آن سو» به کارگردانی لیدا فضلی و تهیه‌کنندگی لیدا فضلی (محصول مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی)

«کلاف» به کارگردانی ملیحه غلام‌زاده و تهیه‌کنندگی سیدجواد حسین‌نژاد

«سگی که مرض داشت» به کارگردانی پروین تجوید و تهیه‌کنندگی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان

«ساکنین طبقه سوم» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی مهناز یوسفی

«خورده‌ شده» به کارگردانی محسن رضا‌پور و تهیه‌کنندگی هاله مودبیان و محسن رضا‌پور (محصول مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی)

«سیم ششم» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی بهرام عظیمی (محصول مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی)

«زر زری کاکل زری» به کارگردانی مهین جواهریان و تهیه‌کنندگی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان

«سنگ‌های سپید» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی فاطمه حسنی (محصول مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی)

«یک دیگر» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی سارا طبیب‌زاده

«فرفره» به کارگردانی شیوا ممتحن و تهیه‌کنندگی سیما ممتحن (محصول مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی)

«قصه مردی که لب نداشت» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی میلاد شاه‌جانی

«جبیر» به کارگردانی ریحانه میرهاشمی و تهیه‌کنندگی اشکان رهگذر، آرمان رهگذر و احسان علیرضا رهگذر

انیمیشن‌های بخش بین‌الملل

«۶:۰۱» به کارگردانی سرگئی ریابوف از کشور روسیه

«ابری» به کارگردانی فلیپ دیرلاک و سوزانا کاپووا از کشور کرواسی

«دو ایز تاک» به کارگردانی گالن فات از کشور آمریکا

«قدم‌های شبانه» به کارگردانی لیزت یوپایت از جمهوری لتونی

«دم خوکی و مرد خوابالو» به کارگردانی ادموندز جانسونز از جمهوری لتونی

«پلنکتون» به کارگردانی گوستاف لیندستورم از کشور انگلستان

«حلزون نقاش» به کارگردانی مانوئلا ماستراکو از کشور کرواسی

«بادبادک» به کارگردانی مارتین اسماتانا از کشور آلمان

«مسیرهای گرگ» به کارگردانی وویته داکال و نائومی والنتینی از جمهوری چک

«میوه‌های ابرها» به کارگردانی کاترینا کارانکووا از جمهوری چک

«کینکاکو جى؛ بچه محل‌ها» به کارگردانی ویکتور آزیف از کشور روسیه

سی و دومین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان ٢٨ مرداد تا ۴ شهریور ٩٨ به دبیرى علیرضا تابش در شهر تاریخی اصفهان برگزار می‌شود.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>