سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۲۰ آبان ۱۳۹۸ در ۱۲:۰۰ ب.ظ چاپ مطلب

آغاز به کار کمیته طراحی و هنر جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان «آسوریک»

asoorik

کمیته طراحی و هنر شصت و چهارمین جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان «آسوریک»، کار طراحی کتاب جشنواره را آغاز کرد.

به گزارش سوره سینما به نقل از روابط عمومی شصت و چهارمین جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان، اولین نشست هم‌اندیشی کمیته طراحی و هنر در انجمن سینمای جوانان زاهدان برگزار شد.

مهدی رخشانی رئیس کمیته طراحی و هنر آسوریک است که در این جلسه ضمن تاکید بر لزوم برنامه‌ریزی و هماهنگی، وظایف اعضای کمیته را مشخص کرد. کمیته‌ طراحی و هنر برای محقق شدن اهداف جشنواره، کار طراحی کتاب جشنواره را آغاز کرده است. همچنین تهیه و تنظیم نشریه های روزانه از دیگر وظایف این کمیته است.

شصت و چهارمین جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان «آسوریک» از تاریخ ۹ الی ۱۲ دی ماه سال ۱۳۹۸ به مدت چهار روز در استان سیستان و بلوچستان، شهر زاهدان با حضور استان‌های (خراسان شمالی، سمنان، لرستان، ایلام، خوزستان، چهارمحال و بختیاری، یزد، کهگیلویه و بویراحمد، بوشهر، تهران و سیستان و بلوچستان) توسط انجمن سینمای جوانان ایران دفتر زاهدان و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان برگزار می‌شود.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>