سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۲۷ آذر ۱۳۹۸ در ۲:۳۶ ب.ظ چاپ مطلب

«انار و برف» ویژه برنامه یلدای شبکه چهار/ بلندترین شب سال همراه با خاطرات شنیدنی

Anar-O-Barf

شبکه چهارسیما با ویژه برنامه «انار و برف» در بلندترین شب سال با مخاطبان خود همراه می‌شود.

به گزارش سوره سینما به نقل از روابط عمومی شبکه چهار سیما، ویژه برنامه‌ شب یلدای شبکه چهار سیما با عنوان «انار و برف» از ساعت ۲۲ روز شنبه ۳۰ آذرماه به صورت زنده با اجرای خانم ها: رابعه مدنی ،آفرین عبیسی و صدیقه کیان فر روی آنتن می‌رود.

تهیه کنندگی ویژه برنامه «انار و برف» را امین اشرفی تهیه کننده ی «شب تئاتر» از مجموعه ی شب های هنر بر عهده دارد و قرار است یک شب نشینی با طعم فرهنگ و هنر را برای مخاطبان شبکه دانایی و خردورزی تدارک ببیند.

به گفته اشرفی، در این برنامه خوانندگان، بازیگران و شخصیت‌های شناخته‌شده عرصه‌های مختلف مهمان این ویژه‌برنامه یلدایی خواهند بود.

اشرفی گفت: یکی از ویژگی های بارز این برنامه گفتگو و دورهمی رابعه مدنی ،آفرین عبیسی و صدیقه کیان فر است که مخاطبان خاطرات بسیاری را با کارهای رادیویی و تلویزیونی این هنرمندان دارند.

وی افزود: نقالی گری و شاهنامه خوانی کودکان به صورت زنده رد استودیو، میز شعر با اجرای دکتر محمد اکرامی فر و اجرای موسیقی با اشکان کان گری از خوانندگان جوان کشورمان از دیگر بخش های ویژه برنامه یلدایی شبکه چهار با عنوان «انار و برف» می باشد.

اشرفی در پایان گفت: پخش گزارش های مردمی مرتبط با آیین شب چله، گزارشی از تئاتر روی صحنه «بوقلمون»، آیتمی تولیدی در خصوص شب یلدا با اجرای دکتر عبدالمهدی مستکین از جمله بخش های تولیدی است که برای این ویژه برنامه در حال آمده سازی است.

«انار و برف» کاری از گروه ادب و هنر شبکه چهار سیما است که روز شنبه ۳۰ آذرماه از ساعت ۲۲ پخش آن آغاز می شود.

 


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>