سوره سینما

پایگاه خبری-تحلیلی سینمای ایران و جهان

sourehcinema
تاریخ انتشار:۱۷ اسفند ۱۳۸۸ در ۲:۳۲ ب.ظ چاپ مطلب

«ترکش های صلح»، عنوان فیلم سومین روز برنامه نمایش آثار اکران نشده علی شاه حاتمی

«تركش هاي صلح»، عنوان فيلم سومين روز برنامه نمايش آثار اكران نشده علي شاه حاتمي

سوره سینما: «ترکش های صلح» عنوان فیلم سومین روز برنامه نمایش آثار اکران نشده علی شاه حاتمی در تالار سوره حوزه هنری است.

سوره سینما: «ترکش های صلح» عنوان فیلم سومین روز برنامه نمایش آثار اکران نشده علی شاه حاتمی در تالار سوره حوزه هنری است.

بنا بر گزارش «سوره سینما»، در ادامه برنامه نمایش نگاتیوهای علی شاه حاتمی، فیلم «ترکش های صلح» ساعت ۱۷ امروز دوشنبه ۱۷ اسفندماه سال جاری در تالار سوره حوزه هنری ویژه هنرمندان، منتقدان، پژوهشگران و سایر علاقه مندان به هنر سینما نمایش داده خواهد شد.

در این برنامه که از روز شنبه ۱۵ اسفندماه از سوی موسسه سینمایی سوره و مدرسه کارگاهی فیلمنامه نویسی آغاز شده است تاکنون فیلم های اکران نشده علی شاه حاتمی به نام های «آوای زندگی» و «پرواز مرغابی ها» به نمایش درآمده است.

«ترکش های صلح» محصول سال ۱۳۷۹ بوده و داستان دو نوجوان است که در شهری ویرانه از جنگ به همراه تعدادی از اهالی به کار جمع آوری و فروش ضایعات جنگی مشغولند.

در این فیلم نعمت سلطانی، عبدالحمید دارچی پوران، فرامرز مهرجو، امیر ایرانیان و… بازی کرده و مجتبی فرآورده تهیه کنندگی آن را بر عهده داشته است. همچنین تدوین این فیلم توسط عباس گنجوی صورت گرفته است.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>