سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۱۱ تیر ۱۳۹۹ در ۱۲:۰۰ ب.ظ چاپ مطلب

مکثی بر روستاهای عجیب ایران در یازدهمین قسمت از فصل دوم برنامه «مکث»

maks11

در یازدهمین قسمت از فصل دوم برنامه «مکث» رضا رفیع میزبان جمعی از ساکنان روستاهای عجیب ایران است.

به گزارش سوره سینما، در یازدهمین قسمت از فصل دوم برنامه «مکث» که  پنج‌شنبه شب ساعت ٢٢:٣٠ بعد از اخبار  از شبکه دو سیما پخش خواهد شد، رضا رفیع میزبان جمعی از ساکنان روستاهای عجیب ایران است که پیش‌تر خبرهای مربوط به آنها را در شبکه‌های اجتماعی و کانال‌های خبری خوانده‌ایم اما اطلاعات دقیقی از صحت این اخبار نداریم. حالا در این قسمت از برنامه «مکث»  افرادی از اهالی همین روستاها (روستایی با زبان اروپایی (رومانو) تا اهالی روستای کوتاه‌قامتان و نابینایان) میهمان «مکث» خواهند بود. نکته جالب اینکه با تدابیر اهالی، کرونا وارد این روستاها نشده و تابحال هیچ موردی از ابتلا نداشته‌اند.

سری جدید برنامه «مکث» همچون برنامه مناسبتی که در ماه مبارک رمضان پخش شد با نگاه ویژه به کرونا سراغ قصه‌های اجتماعی می‌رود، قصه‌های آدم‌ها و موقعیت‌هایی که قبل و بعد از کرونا حال و روزشان عوض شده است. این برنامه اجتماعی به صورت گپ و گفت میان هنرمندانی نظیر امیرمحمد زند، گلاره عباسی، رضا فیاضی، پرویز فلاحی‌پور، فریبا متخصص، فرناز رهنما، پیام دهکردی، الهام پاوه‌نژاد، رسول نجفیان، داریوش کاردان، چنگیز جلیلوند، گیتی خامنه، مریم سعادت ، رضا رفیع و… صاحبان داستان‌های اجتماعی مربوط به کرونا ضبط و پخش می‌شود.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>