سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۲۴ تیر ۱۳۹۹ در ۱۰:۴۵ ق.ظ چاپ مطلب

داوران و دو تن از بازیگران جدید مسابقه «۷۷ ساعت» معرفی شدند

77 saat

پس از معرفی چند بازیگر شرکت کننده در «۷۷ ساعت» حالا نام داوران این مسابقه به همراه دو تن از بازیگران جدید آن نیز نیز رسانه ای شد.

به گزارش سوره سینما به نقل از روابط عمومی این پروژه، رئالیتی شوی جدید سعید ابوطالب، یک مسابقه مهارتی و ماجراجویانه است که  برای کشف خلاقیت ها و مهارت های جوانان مستعد برگزار می شود.

هفته گذشته نام کاوه خداشناس به عنوان مجری بازیگر این مسابقه برده شد و ارسلان قاسمی و سپند امیر سلیمانی نیز بازیگران شرکت کننده در «۷۷ ساعت» معرفی شدند؛ مسابقه جذاب شبکه آموزش که شامل بخش های میدانی و استودیویی است و تابستان امسال توسط یک گروه بزرگ تولید می شود تا پاییز به آنتن برسد.

امروز خبر رسیده در کنار خداشناس، شهرزاد کمال زاده نیز اجرای این مسابقه را برعهده دارد؛ شرکت کنندگان هم با فراخوان هایی که منتشر شده در حال ثبت نام هستند و در کنار مردم معمولی چهره ها نیز در این مسابقه شرکت خواهند کرد‌. از جمله شیدا یوسفی بازیگر سریالهای «بچه مهندس» و «نون خ» که اخیرا به جمع بازیگران پروژه پیوسته است.

لیلا اوتادی و رامتین خداپناهی نیز به عنوان داور در پروژه خواهند بود و عملکرد شرکت کنندگان را قضاوت خواهند کرد.

چند چهره دیگر نیز به عنوان شرکت کننده در مسابقه حاضر خواهند شد که به مرور معرفی خواهند شد. تیمی متشکل از تکنسین ها و بازیگران نیز داوری مسابقه را برعهده خواهند داشت.

ابوطالب که این روزها «شام ایرانی» را در شبکه نمایش خانگی و  مسابقه «هفت روز و هفت ساعت» را در شبکه نسیم دارد، سال ۹۱ مسابقه «سرزمین دانایی» را به عنوان اولین رئالیتی شو در تلویزیون داشت و با «۷۷ ساعت» تجربه مشابهی را رقم خواهد زد.

 


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>