سوره سینما

پایگاه خبری-تحلیلی سینمای ایران و جهان

logotext
تاریخ انتشار:۱۲ مرداد ۱۳۹۹ در ۶:۳۰ ب.ظ چاپ مطلب

معرفی داوران بخش مستندنگاری جشنواره تلویزیونی مستند

jashnvare-mostanad

فرشاد مهدی‌پور، محمد جباری و وجیهه سامانی به عنوان داوران بخش مستندنگاری چهارمین جشنواره تلویزیونی مستند معرفی شدند.

به گزارش سوره سینما، با اعلام دبیرخانه چهارمین جشنواره تلویزیونی مستند، وجیهه سامانی، فرشاد مهدی پور و محمد جباری به عنوان داوران بخش مستند نگاری چهارمین جشنواره تلویزیونی مستند معرفی شدند.

علاقمندان به شرکت در این بخش از جشنواره تا شنبه ۱۵ شهریور ماه می‌توانند با مراجعه به سایت جشنواره به آدرس www.festdoctv.com ضمن ثبت ‌نام، اثر خود را ارسال کنند. این تاریخ به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد.

فرشاد مهدی‌پور مدیر مسئول و صاحب‌امتیاز روزنامه صبح نو است که سال‌ها در عرصه‌های مختلف مدیریت رسانه حضور داشته است. مهدی‌پور که دکترای سیاست‌گذاری فرهنگی دارد در حال حاضر رییس پژوهشکده فرهنگ و مطالعات اجتماعی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی است.

محمد جباری فعالیت نویسندگی را از سال ۸۱ با همکاری در مجله‌ی سروش جوان آغاز کرد و سال ۸۳ دبیری بخش سینما و تلویزیون هفته‌‏نامه‌ی همشهری جوان را بر عهده گرفت. جباری از سال ۸۶ تا ۹۰ جانشین سردبیر همشهری جوان و از سال ۹۰ تا شهریورماه سال ۹۷ سردبیر دوهفته‌‏نامه‌ی دانستنی‌ها بوده است.

وجیهه سامانی نویسنده و منتقد ادبی است که سابقه نگارش رمان‌هایی چون «خواب باران» و «آن مرد با باران می‌آید» و چندین مجموعه داستان را دارد. او دبیر شانزدهمین جشنواره قلم زرین نیز بود.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>