سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

sourehcinema
تاریخ انتشار:۲۴ مهر ۱۳۹۹ در ۱۱:۰۰ ق.ظ چاپ مطلب
در پنجاه‌وششمین قسمت از فصل سوم برنامه «مکث» ببینید:

روایت آزادی صیادان اسیر در دست دزدان دریایی سومالی

Maks-S3E56

در قسمت پنجاه‌وششم از فصل سوم برنامه «مکث» سعید شیخ‌زاده میزبان صیادانی است که ماجرای به اسارت گرفته شدنشان توسط دزدان دریایی سومالی روایت شد.

به گزارش سوره سینما، پنجاه‌وششمین قسمت از سری سوم برنامه «مکث» پنج‌شنبه شب حوالی ساعت ١٩ از شبکه دو سیما پخش خواهد شد. در هفته هشتم از فصل جدید این برنامه که ویژه ماه‌های محرم و صفر تهیه شده سعید شیخ‌زاده  مجری و راوی خواهد بود.

در این برنامه سعید شیخ‌زاده میزبان صیادانی است که ماجرای به اسارت گرفته شدنشان شب گذشته توسط همراهانشان در این برنامه روایت شد. در این قسمت نیز عبدالله نوهانی و شهرام حسین‌زهی از ماجرای اسارت و راز آزادیشان از بند دزدان دریایی سومالی خواهند گفت. نوهانی در این برنامه روایت زنده به گور شدن برادرش توسط دزدان دریایی و همچنین فوت پدرش را که مدت‌ها همه خانواده از او مخفی کرده بودند خواهد شنید.

سری جدید برنامه «مکث» همچون برنامه مناسبتی که در ماه مبارک رمضان پخش شد، قصه‌ها و روایات جذاب آدم‌ها از یک موقعیت خاص به سمت حال خوب را روایت کرده و سراغ ماجراهای اجتماعی می‌رود. این برنامه اجتماعی به صورت گپ و گفت میان هنرمندان و صاحبان داستان‌های اجتماعی جذاب ضبط و پخش می‌شود.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>