سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

sourehcinema
تاریخ انتشار:۱۴ آذر ۱۳۹۹ در ۱:۰۰ ب.ظ چاپ مطلب

حمایت از ده اثر موسیقایی پیرامون پیامبر اکرم در جشنواره نغمه‌های محمدی(ص)

naghme-haye-mohamadi

در جشنواره ملی موسیقی نغمه‌های محمدی(ص) از ده هنرمند و یا گروه موسیقی که بتوانند اثری فاخر پیرامون پیامبر اکرم تولید کنند از جهت علمی و مالی حمایت می‌شود.

به گزارش سوره سینما به نقل از روابط عمومی سپهر سوره هنر، موضوعات این جشنواره عبارتند از: شخصیت والای پیامبر اکرم ، پیامبر اکرم در قرآن کریم، پیامبر اکرم محور وحدت، پیامبر اکرم و عترت.

بنابراین گزارش، این جشنواره در دو بخش تجلیل از «برترین آثارموسیقیایی پیرامون وجود مبارک حضرت رسول اکرم» و «حمایت از ۱۰ هنرمند یا گروه هنری برتر برای تولید ۱۰ اثر شاخص موسیقایی پیرامون حضرت رسول اکرم» برگزار می‌شود که در بخش حمایت از آثارهنرمندان یا گروه‌های هنری، علاقمندان می توانند در گونه‌های متنوع حوزه موسیقی و سرود، طرح و ایده تولیدی خود را در موضوع جشنواره به همراه سوابق و نمونه آثار خود ارسال ‌کنند.

شورای علمی جشنواره پس از ارزیابی، ۱۰هنرمند یا گروه هنری برتر را طی فرایندی تخصصی(از ایده تا تولید) برای تولید اثر شاخص، حمایت خواهد کرد.

علاقمندان می توانند آثار خود را تا تاریخ ۱۵ دی‌ماه ۱۳۹۹ به پایگاه (www.artfest.ir) ارسال نموده و برای اطلاع از جزئیات بیشتر درباره ساختار آثار ، نحوه ارسال و ثبت نام به همین پایگاه مراجعه شود.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>