سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

sourehcinema
تاریخ انتشار:۱۲ اسفند ۱۳۹۹ در ۱۲:۳۴ ب.ظ چاپ مطلب

ایده پردازی برای فیلم کوتاه با نوجوانان/ کارگاه مجازی حامد سلیمان‌زاده

olympiad-soleimanzade

حامد سلیمان‌زاده مدرس پنجمین المپیاد فیلمسازی نوجوانان ایران در جلسه آموزش مجازی این رویداد نوجوانان را با نحوه ایده‌پردازی برای فیلم کوتاه آشنا می‌کند.

به گزارش سوره سینما به نقل از روابط عمومی المپیاد فیلمسازی نوجوانان ایران، چهارمین جلسه از پنجمین المپیاد فیلمسازی نوجوانان ایران به موضوع «آشنایی با ایده‌پردازی در فیلم کوتاه» با تدریس حامد سلیمان زاده اختصاص دارد. این جلسه چهارشنبه ۱۳ اسفند از ساعت ۱۷ برگزار می‌شود.

آموزش های مجازی المپیاد از طریق صفحه اینستاگرام آن با شناسه کاربری @olymp.film.fe و به صورت رایگان برای هنرجویان نوجوان و عموم علاقه‌مندان صورت می‌گیرد و روزهای یکشنبه و چهارشنبه از ساعت ۱۷ در جریان است.

همچنین ویدئوی این جلسات در صفحه اینستاگرام انجمن سینمای جوانان ایران با شناسه کاربری @iycs.ir بارگذاری می‌شود.

آموزش‌های مجازی پنجمین المپیاد فیلمسازی نوجوانان ایران به همت معاونت فرهنگی و آموزش انجمن سینمای جوانان ایران با همراهی یونیسف و با حضور مدرسان و سینماگران شناخته شده در حال برگزاری است.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>