سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

sourehcinema
تاریخ انتشار:۱۷ اسفند ۱۳۹۹ در ۲:۴۶ ب.ظ چاپ مطلب

آشنایی با فیلمنامه کوتاه به روایت فریبرز آهنین

fariborz-ahanin

فریبرز آهنین مدرس پنجمین المپیاد فیلمسازی نوجوانان ایران در سه جلسه آموزش مجازی این رویداد نوجوانان را با نحوه نگارش فیلمنامه کوتاه آشنا می‌کند.

به گزارش سوره سینما به نقل از روابط عمومی المپیاد فیلمسازی نوجوانان ایران، جلسه های پنجم تا هفتم از پنجمین المپیاد فیلمسازی نوجوانان ایران به موضوع «آشنایی با فیلمنامه کوتاه» با تدریس فریبرز آهنین اختصاص دارد. این  جلسات عصر امروز(یکشنبه ۱۷ اسفند) از ساعت ۱۷ برگزار می شود و در روزهای ۲۰ و ۲۴ اسفند نیز ادامه خواهد داشت.

آموزش های مجازی المپیاد از طریق صفحه اینستاگرام آن با شناسه کاربری @olymp.film.fe و به صورت رایگان برای هنرجویان نوجوان و عموم علاقه مندان صورت می گیرد و روزهای یکشنبه و چهارشنبه از ساعت ۱۷ در جریان است.

همچنین ویدئوی این جلسات در صفحه اینستاگرام انجمن سینمای جوانان ایران با شناسه کاربری @iycs.ir بارگذاری می شود.

آموزش های مجازی پنجمین المپیاد فیلمسازی نوجوانان ایران به همت معاونت فرهنگی و آموزش انجمن سینمای جوانان ایران با همراهی یونیسف و با حضور مدرسان و سینماگران شناخته شده در حال برگزاری است.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>