سوره سینما

پایگاه خبری-تحلیلی سینمای ایران و جهان

sourehcinema
تاریخ انتشار:۱۶ تیر ۱۴۰۳ در ۱:۰۸ ب.ظ چاپ مطلب
در آستانه ماه محرم؛

قسمت‌های جدید «رخ مادر» روی آنتن شبکه یک می‌رود

Rokhe-Madar

قسمت‌های جدید از فصل دوم مجموعه مستند «رخ مادر» به تهیه‌کنندگی امیرحسین اکاتی از ۱۶ تیرماه روی آنتن شبکه یک سیما می‌رود.

به گزارش سوره سینما به نقل از روابط عمومی پروژه، در آستانه ماه محرم، قسمت‌های جدید از فصل دوم مجموعه مستند «رخ مادر» به تهیه‌کنندگی امیرحسین اکاتی و کارگردانی حمید مشایخی، مهدی انصاری، سیدمصطفی سیدالحسینی و علی علائی از شنبه ۱۶ تیرماه هر شب ساعت ۱۸:۳۰ روی آنتن شبکه یک سیما می‌رود.

«رخ مادر» که پرتره‌ای از مادران شهدا ارایه می‌دهد، قصد دارد با ارایه الگوی مادران طرازی که توانسته‌اند بزرگمردانی را تربیت کنند، روایتی بکر و شاعرانه از زندگی آنان که در جامعه فعالیت اجتماعی دارند، داشته باشد.

این مجموعه مستند که زهرا حسینی سرپرست پژوهش و سوژه‌یابی آن را برعهده داشته و در قالب داکیودرام ساخته شده، در استان‌های کرمان، یزد، فارس، لرستان، شهرکرد، گلستان، مازندران، تهران، گیلان، اراک و اصفهان جلوی دوربین رفته است.

فصل اول این اثر سال ۱۴۰۱ و ۱۵ قسمت از فصل دوم آن سال ۱۴۰۲ از شبکه یک سیما پخش شد و حال قسمت‌های جدید از سری دوم آن قرارست شنبه تا چهارشنبه ساعت ۱۸:۳۰ روی آنتن برود و تکرار آن روز بعد ساعت ۰۰:۳۰ و ۱۳:۱۵ است.


پاسخ دهید