سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۲۵ آذر ۱۳۹۳ در ۸:۰۶ ق.ظ چاپ مطلب

شرایط جسمانی بهزاد فراهانی مساعد است / انجام مقدمات اجرای یک نمایش

behzad-farahani

بهزاد فراهانی از بهبود نسبی شرایط جسمانی خود و استراحت و مراقبت در منزل خبر داد.

بهزاد فراهانی از بهبود نسبی شرایط جسمانی خود و استراحت و مراقبت در منزل خبر داد.

بهزاد فراهانی بازیگر تئاتر ، سینما و تلویزیون درباره شرایط جسمانی خود به سوره سینما گفت : شکر خدا مراحل درمان بخوبی انجام شد و باید ضمن استراحت در منزل ، حدود دو هفته چک پزشکی و مراقبت را خواهم داشت و اکنون هم به غیر از مواقعی که کار ضروری و مورد نیاز داشته باشم در خانه می‌مانم ، اما بصورت مطلق در منزل نیستم و به برخی از کارها رسیدگی می‌کنم .

وی ادامه داد : در حال حاضر کارهای مربوط به نمایش خودم را پیگیری می کنم که هنوز بدلیل قطعی نشدن شرایط نمی توانم توضیح خاصی بدهم ، اما باید نشستی با معاون محترم وزیر داشته باشم و شرایط را برای در اختیار گرفتن سالن نمایش بسنجیم تا همه چیز برای شروع کار مهیا شود ، اما اینکه کار را برای امسال و یا سال آینده به روی صحنه ببریم ، مشخص نیست و باید صحبت ها و بررسی های لازم انجام شود .

بهزاد فراهانی چندی پیش در حین آماده سازی یک نمایش رادیویی دچار عارضه قلبی شده و در بخس سی سی یو بیمارستان فیروزگر مورد درمان و مراقبت های پزشکی قرار گرفت .


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>