سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ در ۱۲:۲۳ ب.ظ چاپ مطلب

توضیح برزیده درباره مدیر عاملی خانه سینما/ نسخه بدون تغییر «مزار شریف» در جشنواره فجر

hasan-barzideh

حسن برزیده درباره خبری که مبنی بر حضور او به عنوان مدیرعامل خانه سینما مطرح شده بود، توضیح داد.

حسن برزیده درباره خبری که مبنی بر حضور او به عنوان مدیرعامل خانه سینما مطرح شده بود، توضیح داد.

سوره سینما- مهر نوشت: حسن برزیده کارگردان سینما و تلویزیون درباره خبرهایی که وی را مدیر عامل جدید خانه سینما معرفی می‌کرد، توضیح داد: در این زمینه با من صحبت شد اما به دلایل شخصی و کاری این امر را نپذیرفتم، اما خانه سینما را دوست دارم و پیگیر مسایل آن هستم.

«مزار شریف» بی‌تغییر به بخش بین‌الملل جشنواره می‌رود

وی درباره شرکت کردن «مزار شریف» در بخش بین‌الملل جشنواره فیلم فجر نیز اظهار کرد: فرصتی نبود تا تغییر خاصی روی فیلم اعمال کنیم و «مزار شریف» با همان نسخه‌ای که در بخش ملی جشنواره فجر به نمایش درآمد در بخش بین الملل حضور دارد. البته فیلم نیازمند برخی تغییرات است که در فرصت دیگری انجام می‌شود.

این کارگردان در پاسخ به اینکه چقدر به نتیجه گرفتن فیلم در رقابت بخش بین‌الملل امیدوار است، تصریح کرد: با شرایط داوری و نگاهی که برخی دوستان دارند، اصلا برایم مهم نیست. من درباره موضوعی فیلم ساختم که به نظرم باید درباره آن حرف زده می‌شد و همین برایم کافی است.

گویا داوران از قبل تصمیم‌گیری می‌کنند

برزیده یادآور شد: امیدی به دوستان جشنواره ندارم. این را از این جهت می‌گویم که به نظر می‌رسد گرچه هر فیلمی دارای نقاط قوت و ضعفی است اما گویا برخی داوران از قبل تصمیم می‌گیرند بنابراین من توجهی به این قضیه ندارم.

وی که همچنین از سال گذشته قرار بود سریال الف ویژه شهید متوسلیان را بسازد درباره کارهای تازه‌اش گفت: دو – سه فیلمنامه دارم که مشغول کار روی آنها هستم اما در وضعیت کنونی کشور و مشکلات بودجه‌ای نمی‌دانم که چه اتفاقی خواهد افتاد.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>