سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ در ۳:۲۰ ب.ظ چاپ مطلب

موضوع کمبود آب را هنوز درک نکرده‌ایم/ نظر دیرباز درباره بحران کم‌آبی

kambiz-dirbaz

بازیگر مجموعه «میکائیل» مشکل کم آبی را بحرانی جدی و خطرناک می‌داند.

بازیگر مجموعه «میکائیل» مشکل کم آبی را بحرانی جدی و خطرناک می‌داند.

سوره سینما- پایگاه خبری حوزه هنری نوشت: کامبیز دیرباز گفت: هر روز رسانه‌ها پیام‌های متعددی را در مورد کمبود آب پخش می‌کنند، در و دیوار شهر پر است از پیام‌هایی که ما را به استفاده کمتر از آب ترغیب می‌کنند، دولتمردان در صحبت‌هایشان مدام بر مسئله آب تاکید می‌کنند؛ اما شاهد هستیم که تمامی این فعالیت‌ها اثری را که انتظار داشته‌ایم نداشته‌ است.

وی ادامه داد: یک ریشه‌یابی اساسی نیاز است تا بفهمیم که چرا با این حجم گسترده تبلیغات باز هم این مشکل به این شکل خودنمایی می‌کند؟ و شاید مسئولان امر راه نادرستی را برای تبلیغ در پیش گرفته‌اند.
لازم است یک بار دیگر در شیوه‌های تبلیغاتیمان بازنگری کنیم و در عصر حاضر از روش‌هایی استفاده کنیم که بتواند مردم را نسبت به این مسئله حساس تر کند.

وی در خصوص جشنواره ملی فیلم و عکس جلوه‌های آب بیان داشت: این جشنواره می‌تواند یکی از راه‌های تبلیغ نوین برای مسئله کمبود آب باشد و امیدوارم فیلم‌های این جشنواره مورد استقبال واقع شود.

در دومین جشنواره ملی فیلم و عکس جلوه‌های آب ۱۷ فیلم انیمیشن، ۲۲فیلم داستانی و ۳۳ فیلم در بخش مستند پذیرفته شده است.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>