سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ در ۷:۴۵ ق.ظ چاپ مطلب

«رونوشت برابر اصل» به زودی کلید می‌خورد/ تولید «بوی پول» به تاخیر افتاد

mohsen-vaziri

فیلم سینمایی «رونوشت برابر اصل» به کارگردانی قدرت الله صلح میرزایی به زودی کلید می‌خورد.

فیلم سینمایی «رونوشت برابر اصل» به کارگردانی قدرت الله صلح میرزایی به زودی کلید می‌خورد.

محسن وزیری تهیه کننده به سوره سینما گفت: پیش از این قرار بود تولید فیلم سینمایی «بوی پول» را به کارگردانی صلح میرزایی آغاز کنیم اما بازنویسی فیلمنامه توسط آرش برهانی هنوز به پایان نرسیده است. اخیرا پیمان جزینی طرحی از یک داستان کمدی پیشنهاد که قرار است با همین کارگردان جلوی دوربین ببریم. این فیلم «رونوشت برابر اصل» نام دارد و درباره جایجایی دو نفر در شخصیت یکدیگر است.

وی افزود: در فیلم جدید کاراکترهای بسیاری حضور دارند و فیلمبرداری در تهران انجام خواهد شد. همچنین فیلم سینمایی «دریا کنار» هم این روزها برای اکران عمومی آماده می شود. آنونس و تیزر کار توسط آرش معیریان انجام شده و پوستر را هم پیام سنماری طراحی کرده است.

سحر قریشی، امید علومی، فریبا نادری، نادر سلیمانی، داریوش سلیمی، سارا منجزی، سیروس گرجستانی، فلور نظری، فتحعلی اویسی، زهره حمیدی، سیدمحمدعلی وزیری، سیدمحمدرضا وزیری و ساناز میرشاهی در این فیلم بازی داشته اند.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>