سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ در ۱۲:۲۷ ب.ظ چاپ مطلب

دبیر جشنواره فیلم فجر هم به مدیر عامل خانه سینما تبریک گفت

Mohammad Heydari

محمد حیدری دبیر سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر، با انتشار پیامی، انتخاب سیدرضا میرکریمی را به مدیرعاملی خانه سینما تبریک گفت.

محمد حیدری دبیر سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر، با انتشار پیامی، انتخاب سیدرضا میرکریمی را به مدیرعاملی خانه سینما تبریک گفت.

سوره سینما- به گزارش روابط عمومی سازمان سینمایی، متن این پیام به شرح زیر است: با ابراز خوشحالی از انتخاب جنابعالی به عنوان مدیرعاملی خانه سینما و با آرزوی توفیق روزافزون‌تان در این امر خطیر و اثربخش، ابراز امیدواری می‌کنم که در سال جاری که سی و چهارمین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر به عنوان مهمترین رویداد فرهنگی و حساس‌ترین جلوه‌گاه توان سنجی سینمای پر فخر این مرز و بوم در پیش است، دست در دست هم بر آن کوشیم که این دوره از جشنواره، محل بروز حداکثر توان سینمایی کشورمان باشد و تصویر دقیق‌تری از امکانات بالقوه و بالفعل سینمای ایران در منظر چشم جهانیان قرار دهد. ظرافت نگاه شما و یاری‌های بی‌دریغتان در مسیر هدلی و همزبانی تام و تمام، امکان حضور سلیقه‌های مختلف و متنوع در این دوره را تسهیل خواهد کرد.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>