سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۱۰ خرداد ۱۳۹۴ در ۹:۴۹ ق.ظ چاپ مطلب

مستندی درباره یک نقاش آماده نمایش می‌شود

rahbar-ghanbari

فیلم مستند «در توسن خیال یار» درباره زندگی فریدون کوچکیان از مشهورترین نقاشان سقف و دیوار (فرسک) کشور است.

فیلم مستند «در توسن خیال یار» درباره زندگی فریدون کوچکیان از مشهورترین نقاشان سقف و دیوار (فرسک) کشور است.

سوره سینما- پیش‌تولید فیلم به پایان رسیده است و به زودی ساخت فیلم آغاز می شود و قرار است یک شرکت فرانسوی از ساخت فیلم حمایت کند. این مستند در سه کشور سوئیس، روسیه و ایالات متحده عربی و همچنین در شش استان گیلان ، مازندران، اردبیل ،تهران، مرکزی و اصفهان فیلمبرداری می‌شود.

ایده این مستند از خیالات کارگردان در نگاه به نقاشی های فریدون کوچکیان سرچشمه گرفته است. همچنین در این مستند به زندگی و آثار این هنرمند برجسته نقاش کشور پرداخته می‌شود و در آن با ایشان و تعدادی از دوستان و آشنایان وی درباره زندگی ، شخصیت و سبک نقاشی هایش گفتگو می‌شود.

عوامل فیلم عبارتند از کارگردان و تهیه کننده: رهبر قنبری، دستیار کارگردان: رضا جمالی، مدیر فیلمبرداری: روزبه رایگا، مجری طرح: بهزاد داوری، بازیگر و مصاحبه‌کننده: بهناز نادری، موسیقی: مهران پورمندان، تدوین و صداگذار: مهران کرمی، صدابردار: حسن شبان کاره، مدیر تولید: مجید فردی انور، عکاس: ویدا هویدا، مشاور رسانه‌ای: سپیده حیدرآبادی.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>