سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۱۰ خرداد ۱۳۹۴ در ۲:۲۶ ب.ظ چاپ مطلب

عکس‌های مادرانه در یک جشنواره جایزه می‌گیرند

jashnvare-madar

جشنواره فیلم و عکس مادر با هدف تکریم و ارزش نهادن به جایگاه مادران از عکس‌های برتر با موضوع مادر تقدیر می‌کند.

جشنواره فیلم و عکس مادر با هدف تکریم و ارزش نهادن به جایگاه مادران از عکس‌های برتر با موضوع مادر تقدیر می‌کند.

سوره سینما- به گزارش روابط عمومی جشنواره فیلم و عکس مادر، قرار است در ایام برگزاری جشنواره نمایشگاهی از عکس هایی که به موضوع مادر پرداخته اند برگزار شود و همچنین عکس های برتر نیز معرفی و جوایزی به آنها اهدا می شود.

بر این اساس علاقمندان می توانند آثار خود را با موضوع مادر تا تاریخ ۲۵ خردادماه سال جاری به دبیرخانه جشنواره ارسال نمایند. پس از بازبینی آثار ارسالی توسط هیئت انتخاب بخش عکس، عکس های راه یافته به این جشنواره فیلم و عکس مادر معرفی و در نمایشگاهی در محل برگزاری جشنواره به نمایش در خواهند آمد و حق تألیف دریافت خواهند کرد. همچنین پس از داوری نهایی این آثار در بخش مسابقه عکس، ضمن اهدای جایزه به ۳ اثر برگزیده این بخش در مراسم اختتامیه جشنواره از این آثار تقدیر خواهد شد.

نخستین جشنواره ملی فیلم و عکس مادر به دبیری فاطمه گودرزی و با همراهی و حمایت پایگاه حمایت از فیلم کوتاه مستقل، از ۶ تا ۹ مردادماه امسال در تهران برگزار می‌شود.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>