سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۱۸ خرداد ۱۳۹۴ در ۱۰:۳۲ ق.ظ چاپ مطلب

داوود فیاضی در «شب آواز ایرانی» می‌خواند

shabe-avaz

داوود فیاضی خواننده و مدرس آواز در نخستین جلسه «شب آواز ایرانی» به اجرای برنامه می‌پردازد.

داوود فیاضی خواننده و مدرس آواز در نخستین جلسه «شب آواز ایرانی» به اجرای برنامه می‌پردازد.

سوره سینما – به گزارش روابط عمومی مرکز موسیقی حوزه هنری، این نشست ماهانه با حضور پیش‌کسوتان، هنرجویان و علاقه‌مندان به موسیقی با معرفی آلبوم جدید فیاضی به نام «ردیف آوازی استاد اسماعیل مهرتاش» برگزار خواهد شد.در نخستین جلسه از«شب آواز ایرانی» بهاره فیاضی آوازهای پدر را با سازهای خود همراهی خواهد کرد.

نشست «شب آواز ایرانی» روز شنبه بیست و سوم خرداد ماه از ساعت ۱۷:۳۰، در تالار مهر حوزه هنری در حالی اجرا می‌شود که چند تن دیگر از اساتید و هنرجویان با تک‌‌نوازی نوازندگان برتر به اجرای آواز خواهند پرداخت. در این برنامه همچنین دکتر ساسان فاطمی، محقق و مدرس دانشگاه، به سخنرانی می‌پردازد.

علاقه‌مندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن‌های ۸۸۸۹۷۵۴۶ و ۸۸۸۹۵۵۴۶ تماس حاصل فرمایند. ورود به این جلسات در تالار مهر حوزه هنری به نشانی انتهای خیابان سمیه نرسیده به خیابان حافظ، برای عموم علاقه‌مندان آزاد است. اخبار تکمیلی در وب سایت مرکز موسیقی حوزه هنری به نشانی www.musicenter.ir به اطلاع عموم خواهد رسید.

shabe-avaz-poster


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>