سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۲۳ خرداد ۱۳۹۴ در ۱۱:۲۶ ق.ظ چاپ مطلب

سه فیلم کوتاه در «سینما روایت» روی پرده می‌روند

cinema-revayat

چهل و پنجمین جلسه سینما روایت به اکران و بررسی فیلم‌های کوتاه «کودکان ابری»، «ساچمه» و «صراحی» اختصاص دارد.

چهل و پنجمین جلسه سینما روایت به اکران و بررسی فیلم‌های کوتاه «کودکان ابری»، «ساچمه» و «صراحی» اختصاص دارد.

سوره سینما- فیلم کوتاه «کودکان ابری» به کارگردانی رضا فهیمی محصول انجمن سینمای جوان رفسنجان است. در خلاصه داستان این فیلم آمده است: دعوای دو پسربچه دانش‌آموز روستایی بر سر چیزهایی که هیچ وقت دستشان به آنها نمی‌رسد. در نهایت طی یک اتفاق همه نداشته‌هایشان را تقسیم می‌کنند.

فیلم «ساچمه» ساخته فرخ حنیفه نژاد دعوای دو پسربچه دانش‌آموز روستایی بر سر چیزهایی که هیچ وقت دستشان به آنها نمی‌رسد. در نهایت طی یک اتفاق همه نداشته‌هایشان را تقسیم می‌کنند. این فیلم تا به حال در چند جشنواره داخلی حضور داشته و موفق به کسب جوایزی شده است.

فیلم کوتاه «صراحی» به کارگردانی سعید نجاتی است. در خاصه داستان این فیلم آمده است: طلبه جوانی که به تازگی به خانه ای نقل مکان کرده زن همسایه از او می خواهد چیز نجسی را بصورت امانت برایش نگه دارد.صاحبخانه نیز از وی میخواهد برگه ای را امضا کند که حکم به تخلیه خانه می دهد. طلبه مردد است که این کار را انجام بدهد یا نه.

چهل و پنجمین جلسه سینما روایت، یکشنبه ۲۴ خردادماه ساعت ۱۷ در مجتمع فرهنگی اسوه واقع در خیابان انقلاب اسلامی نبش بهار جنوبی برگزار می‌شود.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>