سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۳ تیر ۱۳۹۴ در ۳:۰۱ ب.ظ چاپ مطلب

پای نمایش‌های عامه‌پسند به سینما صحرا باز شد

cinema-sahra

یکی دیگر از سینماهای تهران هم برای دخل و خرج به اجرای نمایش‌های عامه‌پسند رو آورد.

یکی دیگر از سینماهای تهران هم برای دخل و خرج به اجرای نمایش‌های عامه‌پسند رو آورد.

به گزارش خبرنگار سوره سینما- در سال‌های اخیر و با کاهش آمار مخاطبان سینما، بسیاری از سالن‌های مهم تهران و شهرستان‌ها خالی از مخاطب و سوت و کور و تعطیل شده‌اند. سینما صحرا که در سه راه طالقانی تهران واقع شده، یکی از سینماهای بزرگ و مهم شهر به ویژه در دهه ۶۰ و ۷۰ است. این سینما سال‌ها به عنوان سینمای رسانه‌ها در دوران جشنواره فیلم فجر فعالیت می کرد و به دلیل سالن بزرگ و فضاهایی که داشت، برای اهالی رسانه، سینمایی مطلوب بود، اما این روزها برای سینما صحرا، روزهای خوبی نیست. به همین دلیل این سینما هم قرار است میزبان نمایش‌های عامه‌پسند باشد. اتفاقی که برای بسیاری از سینماهای این شهر رخ داده است.

آنهایی که این روزها از مقابل سینما صحرا عبور کنند، متوجه می شوند که در کنار اکران یک فیلم، یک نمایش عامه پسند هم در این سالن اجرا می‌شود. به نظر می‌رسد سینما صحرا هم به سرنوشت سینما قدس و بسیاری دیگر از سینماهای رو به تعطیلی نزدیک شده است. با دیدن وضعیت اسف بار سالن‌های سینما یک سوال پیش می‌آید: این رونقی که درباره آن صحبت می‌شود و آماری که از فروش فیلم‌ها اعلام می‌شود، دقیقا مربوط به کدام سینماها و کدام فیلم‌هاست؟


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>