سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۱۷ تیر ۱۳۹۴ در ۱۰:۴۷ ق.ظ چاپ مطلب

دعوت سازمان سینمایی برای شرکت در راهپیمایی روز قدش

003

سازمان سینمایی از سینماگران دعوت کرد در راهپیمایی روز قدس شرکت کنند.

سازمان سینمایی از سینماگران دعوت کرد در راهپیمایی روز قدس شرکت کنند.

سوره سینما- سازمان سینمایی در اطلاعیه ای از اهالی سینما دعوت کرد همانند سال های گذشته، با حضور پرشوردر راهپیمایی روز جهانی قدس، بار دیگر حمایت خود از مردم مظلوم فلسطین و انزجار از رژیم صهیونیستی را همراه با دیگر آحاد مردم جامعه فریاد بزنند. به گزارش روابط عمومی سازمان سینمایی، در این اطلاعیه آمده است: اهالی سینما به همراه آحاد مختلف جامعه با حضور در راهپیمایی روز قدس بار دیگر حمایت خود را از مردم مظلوم فلسطین و انزجار از رژیم اشغالگر قدس را اعلام خواهند کرد.

سینماگران با حضور دوباره در راهپیمایی روز قدس، ضمن تجدید بیعت با آرمان های امام خمینی (ره)، بنیانگذار جمهوری اسلامی و مقام معظم رهبری، شعار ” تجلی آرمان فلسطین، فریاد وحدت امت اسلام علیه جاهلیت مدرن و کودک‌کشی از غزه تا یمن” را سر خواهند داد و کودک کشی رژیم‌های غاصب در دنیا را محکوم خواهند کرد.

سازمان سینمایی و مدیریت سینمایی کشور نیز ضمن دعوت از اهالی سینما و اصناف سینمایی برای حضور در این روز باشکوه، در کنار سینماگران حمایت خود را از مردم فلسطین و انزجار از رژیم اشغالگر قدس را اعلام خواهد کرد.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>