سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۶ مرداد ۱۳۹۴ در ۱۲:۴۴ ب.ظ چاپ مطلب

زیبا بروفه در فیلمی دفاع مقدسی بازی می‌کند/ بدهکاری تلویزیون به یک تهیه‌کننده

ziba-boroofe

پیام صابری که به ندرت جلوی دوربین ظاهر می‌شود قصد دارد در ژانر دفاع مقدس فیلم بسازد.

پیام صابری که به ندرت جلوی دوربین ظاهر می‌شود قصد دارد در ژانر دفاع مقدس فیلم بسازد.

صابری درباره فعالیت‌هایش به سوره سینما گفت: در سال های اخیر بیشتر فعالیت هایم در زمینه تهیه و تولید بوده و کمتر تمایل به بازیگری داشتم. اخیرا هم فیلمنامه‌ای در ژانر دفاع مقدس نوشتم و قصد دارم برای شبکه نمایش خانگی کارگردانی کنم. این فیلمنامه هنوز نامی ندارد، اما موضوع آن درباره نقش زن در جنگ و هشت سال دفاع مقدس نوشته شده است. به همین خاطر اغلب بازیگران این فیلم از هنرمندان خانم هستند.

وی افزود: بازیگر کاراکتر اصلی فیلم، زیبا بروفه است و در واقع نقش برای او نوشته شده. این فیلم درباره ماجرای زنی در سه روز اول جنگ و حمله به خرمشهر و آبادان است. امیدوارم در صورت مهیا شدن شرایط بتوانیم تا ماه آینده فیلم را کلید بزنیم. فعلا از تلویزیون طلب دارم و درحال پیگیری هستیم بتوانیم سرمایه‌مان را برگردانیم. دنبال لجبازی هم نیستیم. مدتی پیش برای شبکه استانی کیش کاری انجام دادیم، اما هنوز دستمزدمان پرداخت نشده است.

پیام صابری همسر زیبا بروفه در سریال «ریحانه» به کارگردانی سیروس مقدم با این بازیگر همبازی بود.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>