سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۱۲ مرداد ۱۳۹۴ در ۱۱:۲۱ ق.ظ چاپ مطلب

مسابقه فیلم‌های کوتاه موبایلی با موضوع تعالیم پیامبر اسلام

mohamad-rasool-olah

دبیرخانه نخستین جشنواره بین‌المللی فیلم «محمد (ص) پیامبر صلح» از برگزاری بخش مستقل مسابقه فیلم‌های کوتاه موبایلی خبر داد.

دبیرخانه نخستین جشنواره بین‌المللی فیلم «محمد(ص) پیامبر صلح» از برگزاری بخش مستقل مسابقه فیلم‌های کوتاه موبایلی خبر داد.

سوره سینما- روابط عمومی جشنواره بین‌المللی فیلم «محمد(ص) پیامبر صلح» با اعلام این خبر افزود: جشنواره با هدف ایجاد بسترهای مناسب برای مشارکت گسترده طیف‌های مختلفمردم و فرهنگ‌سازی در جهت استفاده صحیح از تکنولو‍‍‍ژی‌های جدید و فضاهای مجازی و تعمیق نگاه معنوی و توجه بیشتر به ویژگی‌ها و خصایص پیامبر اسلام و همچنین، خنثی‌سازی دستگاه‌های دروغ پراکنی غرب در تخریب چهره حقیقی پیامبر، مسابقه فیلم‌های کوتاه مویابلی را در کنار سایر بخش‌ها پیش‌بینی کرده است.

بر پایه این خبر، تمامی کاربران تلفن همراه بدون هیچ‌گونه محدودیتی و تنها با داشتن گوشی‌ دارای قابلیت تصویربرداری، می‌توانند آثارشان را منطبق با موضوعات جشنوارهبا رویکرد اصلی «تعالیم و الگوهای اخلاقی و رفتاری پیامبر اسلام در جامعه امروز » به دبیرخانه جشنواره ارائه دهند.

موضوعاتی چون: نگاهی به حیات حضرت محمد (ص) و ویژگی و خصایص ایشان در قرآن کریم و جلوه‌های عینی آن در مناسبات و روابط فردی و اجتماعی امروز (اینخصایص و ویژگی‌ها مانند:انسان دوستی، صلح خواهی، رأفت، یتیم نوازی، کمک به ضعیفان و مستمندان، عدالت جویی، مواسات، ساده زیستی، مردمی بودن، ارتباط با خدا،دعاو مناجات، توجه به محیط زیست، توصیه به حقوق طبیعت و حیوانات، مبارزه با نژاد پرستی و …)/ استفاده از سبک زندگی پیامبر (ص) در جهان امروزی/ پاسخ بهتعابیر غلط از سیره پیامبر رحمت (ص)/ هرگونه محتوای مرتبط با تعالیم پربرکت حیات حضرت محمد (ص)  … از جمله موضوعات و محورهای جشنواره اعلام شدهاست.

علاقمندان می‌توانند آثارشان را تا ۳۰ مهر به نشانی دبیرخانه جشنواره واقع در: خیابان حافظ، خیابان خارک، خیابان هاشمی‌فر، پلاک ۱۵ ارسال نمایند. همچنین، اعلام شدنخستین جشنواره فیلم «محمد(ص) پیامبر صلح» از سیستم دبیرخانه  اینترنتی و آنلاین برخوردار است و علاقمندان می‌توانند فیلم‌های کوتاه را از طریق سایت جشنواره بهنشانی smuhammadfilmfestival.ir ارسال کنند.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>